سبک نو

چگونه گوشیمان را از آیفون به اندروید تعویض کنیم؟

editor1
۷ بهمن ۱۳۹۵
2,893 views
صفر نظر
 • apple-android-logos

  استفاده کردن از Google Drive  این تعویض را به طرز عجیبی راحتتراز همیشه میکند.

  به گزارش سبک نو گوشی هوشمند جدید خریدن میتواند بسیار هیجان انگیز باشد همینطور که با سخت افزار های نسل جدید موبایل آشنا میشوید.اما این هیجان تا وقتی ادامه دارد که میخواهید عکس ها –آهنگ ها – شماره تلفن ها و بقیه ی اطلاعات و داده های ضروری گوشی قبلیتان را وارد گوشی جدیدتان کنید و در انجام این کار با سختی برخورد میکنید .

  گرفتن نسخه ی پشتیبان و انتقال دادن اطلاعات بین دستگاه های توانا در محصولات مشترک یا سیستم عامل های مشترک ممکن است بدون داشتن اپلیکیشن ها ی کاربردی خاص کار سختی باشد .اما انتقال اطلاعات بین یک گوشی یا تبلت اپل با یک گوشی اندرویدی  یا تبلت چالش های سنگین تر مخصوص به خودش را به وجود می آورد.

  البته اپل برای انتقال اطلاعات از اندروید به ای او اس متدی را تهیه کرده که از اپلیکیشن آی او اس میتوان استفاده کرد و اطلاعات را جا به جا کرد اما گوگل هم اکنون یک روش آسانی برای انتقال بین آی او اس به اندروید تهیه کرده که میتوانید فایل های ارزشمندتان را به وسیله ی Google Drive  بدون کم و کسری جا به جا کنید.این برنامه تمامی کارهای سخت انتقال را برای شما انجام میدهد اگر هم که قصد تعویض گوشی ندارید میتوانید اطلاعاتتان را بر روی Google drive  ذخیره نگه دارید تا در امان بماند .

  حال مراحل این جا به جایی :

  ۱.برنامه ی Google drive  را بر روی گوشی آی او اس تان دانلود کنید (از اپ استور) و یا اگر آن را دارید به نسخه ی جدیدش به روز رسانی کنید.

  ۲.برنامه را باز کنید و حساب گوگل بسازید و یا اگر حساب دارید فقط به آن وارد شوید.

  ۳.منو را بزنید ( سه خط افقی) در بالا سمت چپ گوشه قرار دارد.

  ۴.بر روی setting  و سپس back up  بزنید.

  ۵.شماره تلفن ها – تقویم – اتفاقات و برنامه ها – عکس ها و ویدیو ها برنامه ریزی میشوند تا برای نسخه ی پشتیبانی آماده شوند اما شما میتوانید هرکدام را که نمیخواهید بک آپ گیری شوید را حذف کنید .

  ۶.سپس اجازه ی این انتقال را بدهید.

  ۷.حواستان باشد که دستگاه آی او اس تان به وای فای متصل باشد و پیشنهاد میشود که آن را به شارژ بزنید .

  ۸.بر روی start back up   کلیک کنیدو منتظر بمانید این پروسه با توجه به اینکه چه مقدار ایل دارید زمان میبرد.

  ۹.وقتی انجام شد به دستگاه اندرویدتان بروید و وارد GOOGLE DRIVE  آن شوید و اطلاعاتتان هم اکنون آنجا میباشد.

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر