سبک نو

اعلام برنامه‌های تئاتر شهر در فروردین ماه ۹۶

editor2
۲۱ اسفند ۱۳۹۵
432 views
صفر نظر
 • 824

   

  🔸۹ اثر نمایشی فروردین ماه سال آینده در تئاتر شهر روی صحنه می‌روند.
  🔸روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، اسامی ۹ نمایش در تالار های مختلف این مجموعه را طی ماه‌های فروردین و اردیبهشت سال ۹۶ اعلام کرد.
  🔸این در حالی است که این مجموعه از روز ششم فروردین ماه میزبان دوستداران تئاتر خواهد بود. ضمن اینکه در روزهای ششم و هفتم فروردین ماه مصادف با روز جهانی تئاتر هم برنامه‌های ویژه‌ای در محوطه مجموعه تئاتر شهر با حضور گروه‌ها و هنرمندان مختلف عرصه تئاتر برگزار میشود.
  🔸طبق برنامه ریزی‌های انجام گرفته از فروردین ماه سال ۹۶ نمایشهای «هملت» به کارگردانی آرش دادگر در تالار اصلی ، «بوف کور» به کارگردانی ناصر حسینی مهر در تالار چهارسو، « مرگ آسید کاظم » به کارگردانی محمد محقق منتظری در تالار سایه ، « شلتر» به کارگردانی امین میری در تالار قشقایی، «برلین» به کارگردانی آریان رضایی در پلاتو اجرا ، «وارونه» به کارگردانی همایون حجازی در تالار سایه، «بی پدر» به کارگردانی سید محمد مساوات در تالار قشقایی ، «فصل بی عاری» به کارگردانی سیاوش بهادری راد در تالار قشقایی و «کافه پولشری» به کارگردانی الهام پاوه نژاد در کافه تریای اصلی مجموعه تئاتر شهر به تناوب تاریخ‌هایی که متعاقبا اعلام میشود، روی صحنه میروند.
  🔸بر اساس این گزارش هم اکنون نمایشهای « ترن» به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ در تالار اصلی، « شلتر» به کارگردانی امین میری در تالار قشقایی، «مانوس» به کارگردانی نازنین سهامی زاده در تالار قشقایی، « هام » به کارگردانی عباس عبدالله زاده در تالار سایه و «افرا» به کارگردانی احمد ارجمندی در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر روی صحنه هستند.

  Tehran_City_Theater_1

  www.sabkeno.com

 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر