سبک نو

چهارمجتمع پذیرایی و توریستی درمازندران به بهره برداری رسید

admin
۲۲ فروردین ۱۳۹۶
73 views
صفر نظر
 • مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مازندران هزینه اجرای این پروژه ها را یک هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال اعلام کرد .
  دلاور بزرگ نیا افزود : مجتمع تفریحی و توریستی مروارید سبز رامسر در زمینی به مساحت ۹ هزار مترمربع و زیر بنای بیش از هفت هزار متر مربع در ۲ طبقه ساخته شد .
  وی با اشاره به مدت اجرای سه ساله این پروژه ، ادامه داد :با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی این پروژه اجرا و برای ۹۰ نفر اشتغالزایی ایجاد شد .
  مدیر کل میراث فرهنگی مازندران این مجتمع تفریحی و توریستی واقع در غرب استان مازندران را شامل تالار ، رستوران ، مجموعه ورزشی ، کافی شاپ ، شیرینی سرا و فروشگاه تجاری اعلام کرد .
  بزرگ نیا گفت : واحد پذیرایی رستوان چند منظوره مهرگان با صرف هزینه ۱۴۵ میلیارد ریالی بخش خصوصی و تسهیلات بانکی در منطقه مهدشت ساری نیز امروز به بهره برداری رسید .
  وی افزود : با بهره برداری این پروژه که ۲ سالن پذیرایی ، کافی شاپ ، سالن همایش و مراسم دارد برای ۶۰ نفر اشتغال ایجاد شد .
  مدیر کل میراث فرهنگی مازندران از مجموعه پذیرایی میزبان واقع در بابلسر به عنوان یکی دیگر از پروژه هایی که با حضور رئیس جمهور در مازندران افتتاح شد ، نام برد .
  وی ادامه داد : برای اجرای این پروژه تاکنون ۸۶۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شخصی و تسهیلات صندوق توسعه هزینه شد .
  بزرگ نیا فاز یک مجموعه میزبان با ۵۶ اتاق و سوئیت ، مجموعه ورزشی ، مرکز خرید ، آمفی تئاتر یکهزار نفره ، مجموعه رستورانهای با ۱۲ سالن اعلام کرد .
  وی گفت : با افتتاح این فاز از پروژه برای ۲۴۲ نفر شغل ایجاد شد وبرای تکمیل تمامی فازهای این مجموعه ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال نیاز است .
  بزرگ نیا افزود : ایجاد و تجهیز بال غربی هتل پارسیان خزر واقع در چالوس از دیگر پروژه هایی است که همزمان با سفر رئیس جمهور و حضور معاون رئیس جمهور به بهره برداری رسید .
  وی ادامه داد : با صرف هزینه ۲۲۵ میلیارد ریالی در مدت ۲ سال این طرح شامل ۵۸ واحد اقامتی ، رستوران در زمین ۱۰ هزار مترمربعی ساخته و برای ۱۴۰ نفر اشتغال ایجاد شد .
  مازندران مرکز ثقل اکثر سفرهای هموطنانمان است و براساس آمارهای رسمی سالانه ۳۰ میلیون مسافر به این استان می آیند .
  تعطیلات نوروز امسال با افزایش ۱۱درصدی حضور مسافران در مازندران بیش از ۱۲ میلیون نفر شب اقامت مسافران در این استان ثبت شد.
  در سفر یک روزه رئیس جمهور به مازندران روزسه شنبه ۴۳ پروژه با هزینه ۳۳ هزار و ۸۷۰ میلیارد ریال عملیات اجرایی آنها آغاز شد و یا به بهره برداری رسید .
  خبرنگار : فاطمه قنبری قادیکلایی ** انتشار دهنده : سید محسن حسن نیا
  /۱۸۹۹/۲۰۹۶

  انتهای پیام /*

  ارتباط با سردبیر:
  newsroom@irna.ir  تماس بی واسطه با مسئولین

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر