سبک نو

برگزاری مانور اردوی صحرایی رزمندگان تیپ ۴۴ در بروجن

admin
۲۴ مرداد ۱۳۹۶
86 views
صفر نظر
 • به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی سپاه قمر بنی هاشم علیه السلام سرهنگ پاسدار حمید محمدی افزود: بنا به تدبیرات فرماندهی کل قوا مقام معظم رهبری و اهمیت زیادی که بر بحث آموزش و مانور نیروهای سپاه دارند و در چارچوب برنامه های سازمانی، تیپ۴۴ قمربنی هاشم علیه السلام با بکارگیری گردان های رزم، گردان تکاور، گردان های امام حسین علیه السلام، ستاد یگان، گردان های پشتیبان رزم و خدمات رزم به مدت سه روز در بروجن به تمرینات اردوی صحرایی پرداختند.
  وی افزود: در این اردوی صحرایی تمرین ها و مانورهای گوناگون از جمله ستون کشی و استقرار، رزم انفرادی، میدان تیر، خود امدادی و دگرامدادی، مشق رزم، عملیات تک شبانه، عملیات ضد هلی برن، اجرای کمین و ضد کمین، آتش و حرکت برگزار شد.
  وی گفت: اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی به منظور حفظ و ارتقای سطح آمادگی رزم یگان و تمرین های عملی آموزش های طی شده از دیگر بخش های این اردوی صحرایی بود که با موفقیت برگزار شد.
  به گزارش ایرنا، تیپ قمر بنی هاشم چهارمحال و بختیاری در طول هشت سال دفاع مقدس در برابر تهاجم رژیم بعث عراق ، در حفاظت از خاک مهین رشادت های فراوانی را از خود به یادگار گذاشت.
  شهرستان بروجن در ۶۰کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری است.
  دریافت کننده و انتشار دهنده: محمود رئیسی
  ۲۰۹۷

  انتهای پیام /*


  اجتماعي


  نظامي


  سپاه پاسداران


  رزمايش

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر