سبک نو

امام جمعه کرمانشاه: جمهوری اسلامی ایران امروز قدرت بزرگ منطقه است

admin
۲۵ مرداد ۱۳۹۶
43 views
صفر نظر
 • به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله مصطفی علما عصر چهارشنبه در مراسم گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به کشور که در تالار بعثت برگزار شد، اظهار داشت: آزادگان به گردن انقلاب و اسلام حق بسیاری دارند و زحمت های بسیاری برای کشور کشیدند.
  وی با بیان اینکه دفاع مقدس پدیده ای جدید در قالب اسلام و انقلاب بود، گفت: قدرت های شرق و غرب کشور، اسلام و انقلاب را قبول نمی کردند و در جنگ تحمیلی در مقابل ایران ایستادند.
  امام جمعه کرمانشاه گفت: رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس جانانه دفاع کردند و حقانیت خود را به جهانیان نشان دادند.
  آیت الله علما افزود: در چند روز گذشته وزیر پیشین خارجه امریکا به رییس جمهوری کنونی امریکا گفت که اگر داعش را حفظ نکنید ایران یک امپراتوری خواهد بود.
  وی خظاب به آزاگان گفت: اسارت شما و ایستادگی نیروهای سپاه، ارتش و بسیج صدام را وادار به تسلیم کرد.
  وی با تاکید بر اینکه آزادگان ذخایر انقلاب هستند، اظهار داشت: دنیا از ایستادگی و قدرت آزادگان درس های فراوانی می گیرد.

  **ملت ایران از هشت سال دفاع مقدس سربلند بیرون آمدند
  استاندار کرمانشاه نیز گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی در هشت سال جنگ تحمیلی از امتحان الهی پیروز بیرون آمدند و اسلام را سربلند کردند.
  اسدالله رازنی اظهار داشت: در خصوص مقام شهیدان، جانبازان، ایثارگران و آزادگان هرچه گفته شود کم است زیرا نمی توان حق مطلب به درستی ادا کرد.
  وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران جهان استکباری که از قرن ها قبل به دنبال نابودی اسلام بود در مقابل این انقلاب جوان ایستاد.
  استاندار کرمانشاه یادآور شد: تشکیل دولت صهیونیستی در منطقه از جمله اقدام های اصلی دشمن در مقابل جهان اسلام بود.
  رازانی اضافه کرد: تکه تکه کردن اسلام و نابود کردن اسلام از مهمترین اهداف استکبار بود که این هدف را در جنگ تحمیلی دنبال می کرد.
  وی با بیان اینکه بیش از ۱۳۰ هزار نفر از استان کرمانشاه برای حضور در جبهه های جنگ اعلام آمادگی کردند، گفت: حضور جمعیت کثیری از ملت ایران در جبهه های حق علیه باطل به این معنا است که تمام ملت ایران اسلامی در امتحان بزرگ جنگ تحمیلی حاضر بودند و از آن سرافراز بیرون امدند.
  استاندار کرمانشاه ادامه داد: شهدا، آزادگان، ایثارگران و جانبازان در دوران جنگ تحملی در مقابل دشمن ایستادند و اجازه ندادند دنیای استکبار به اهداف خود که همان نابودی اسلام بود، دست پیدا کند.
  رازانی عنوان کرد: آخرین آزاده شهید کشورمان که شهید محسن حججی است در مقابل امتحانی که حتی حضرت آدم موفق نشد از آن پبروز بیرون آید موفق شد و در مقابل وسوسه های دنیا ایستادگی کرد.
  وی با بیان اینکه شهدا روی بشریت را در مقابل ملائک سفید خواهند کرد، گفت: بدون شک جایگاه والای شهدا در نزد خداوند با هیچ چیز قابل مقایسه نیست.
  ۷۴۴۵/۸۰۶۶ خبرنگار:سامان رحمتیان ** انتشاردهنده:علی مولوی

  انتهای پیام /*


  اجتماعي


  سالروز ورود آزادگان


  استاندار كرمانشاه


  اسدالله رازاني

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر