سبک نو

بخشش جرائم بانکی تولیدکنندگان مشروط به پرداخت اصل و سود تسهیلات بانکی شد

admin
۲۴ بهمن ۱۳۹۶
9 views
صفر نظر
 • به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نمایندگان درادامه جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس بند الحاقی۲ تبصره ۱۶ بخش درآمدی بودجه ۹۷ کل کشور را با ۱۸۶ رای موافق، ۲۰ رای مخالف،۲ رای ممتنع از ۲۲۸ نماینده حاضر تصویب کردند.
  مجلسی ها در این بند الحاقی تصویب کردند به منظور تشویق تولیدکنندگان و تسویه مطالبات بانکها و مؤسسات مالی و اعتباری چنانچه مشتریان بدهی معوق خود را که تا پایان سال ۹۶ سررسید شده باشد، از تاریخ سررسید تا پایان شهریورماه ۱۳۹۷ تسویه کنند، بانک ها و مؤسسات مالی و بانکی مکلفند اصل و سود خود را مطابق قرارداد اولیه و بدون احتساب جریمه دریافت و تسویه کند.
  نمایندگان مجلس شورای اسلامی همچنین بند الحاقی۳ تبصره ۱۶ بخش درآمدی بودجه ۹۷ کل کشور را با ۱۹۳ رای موافق، ۷ رای مخالف و ۳ رای ممتنع از ۲۳۹ نماینده حاضر تصویب کردند.
  نمایندگان مجلس همچنین دولت را مکلف کردند از طریق خزانه‌داری کل کشور، ماهانه معادل یک درصد(۱%) از یک دوازدهم هزینه شرکتهای دولتی، بانک ها و مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت سودده مندرج در پیوست شماره(۳) این قانون را تا مبلغ پنجاه و دو هزار و پانصد و هفتاد میلیارد (۵۲٫۵۷۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰)ریال از حساب های آنها برداشت و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه‌داری کل کشور موضوع ردیف ۱۳۰۴۲۵ جدول شماره(۵) این قانون واریز کند.
  سیام**۹۱۲۱ خبرنگار:‌ سمیه لاری
  انتشار:کتایون لامع زاده

  انتهای پیام /*


  سیاسی


  مجلس


  بودجه۹۷

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر