سبک نو

برنامه های رویداد همدان ۲۰۱۸، بر پایه خرد جمعی پیش می رود

admin
۲۴ بهمن ۱۳۹۶
6 views
صفر نظر
 • محمود رضا عراقی روز سه شنبه در جلسه اعضای ستاد خدمات سفر استان همدان افزود: بهترین اتفاق ها زمانی رخ می دهد که خرد جمعی و نظر همگان در آن لحاظ شده باشد اما وقتی فرصت کافی نیست مجبور هستیم با استفاده از نظرات افراد کمتری امور را پیش ببریم.
  وی تاکید کرد: ما نمیتوانستیم اهداف خود را در مورد لوگوی همدان ۲۰۱۸ تنها در اختیار هنرمندان بگذاریم چرا که هنرمندان از نظر شکلی و ساختاری می توانند در مورد زیبایی یک لوگو نظر دهند اما ستاد سیاستگذاری ۲۰۱۸ باید تشخیص دهد که آیا این لوگو با اهداف مورد نظر همخوانی دارد یا خیر؟
  معاون امور عمرانی استاندار همدان اظهار کرد: صرف زیبایی یک لوگو نمی توان ادعا کرد که این لوگو نماد یک رویداد است و ارتباط خیلی نزدیکی به آن واقعه دارد.
  عراقی افزود: دولت وظیفه داشت موقعیت و فرصت های لازم را ایجاد و برای انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا در سال ۲۰۱۸ تلاش کند و مابقی کارها را باید بخش خصوصی انجام دهد و از این شرایط استفاده کند.
  وی تاکید کرد: حالا زمان آن رسیده است که بخش خصوصی پیشنهادات و ایده های خود را در خصوص رویداد همدان ۲۰۱۸ به دبیرخانه اعلام کند تا از خرد جمعی استفاده شود در غیر این صورت نمی توان از نظرات همگان بهره برد.
  عراقی همچنین با تاکید بر رعایت نظم و یکنواختی در سیمای ورودی های همدان گفت: در سال های اخیر روند ساماندهی ورودی های همدان بهتر بوده است اما از آنجا که این اقدام، فرایندی زمان بر است هنوز به اتمام نرسیده و امسال سعی می شود ورودی های همدان در ایام نوروز شرایط بهتری داشته باشند.
  به گزارش ایرنا، دبیرخانه رویداد همدان ۲۰۱۸ در ساختمان تالار قرآن همدان متمرکز شده و فعالیت خود را آغاز کرده است.
  استان همدان که در دامان کوه الوند پهنه گسترانیده با تمدن سه هزار ساله از کهن‌ ترین شهرهای جهان است و به واسطه دارا بودن بیش از یکهزار و ۸۰۰ اثر تاریخی و گردشگری، در سال ۸۵ با مصوبه مجلس شورای اسلامی به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران معرفی شد و در سال ۲۰۱۸ نیز به عنوان پایتخت گردشگری آسیا انتخاب شده است که در این راستا میزبان وزرای گردشگری ۳۴ کشور آسیایی و بیش از ۵۰۰ عضو وابسته به سازمان جهانی گردشگری خواهد بود.
  این استان با دارا بودن آثار تاریخی و باستانی ارزشمندی همچون تپه هگمتانه، کتیبه های گنجنامه، آرامگاه بوعلی سینا، آرامگاه باباطاهر، گنبد علویان و جاذبه های طبیعی همچون غار علیصدر هم‌ اکنون به عنوان پنجمین شهر گردشگری کشور شناخته می‌ شود.
  ۱۱۸۱/۲۰۹۰
  خبرنگار: الهام تدین**انتشار دهنده: سعید زارع کندجانی

  انتهای پیام /*


  فرهنگي


  گردشگري


  همدان ۲۰۱۸


  خدمات سفر نوروزي

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر