سبک نو

نوازی: حمایت از کریمی حمایت از فوتبال ایران است/توهین کی روش دردناک بود

admin
۲۴ بهمن ۱۳۹۶
11 views
صفر نظر
 • نوازی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص مناظره شب گذشته کریمی و «محمدرضا ساکت»، گفت: علی کریمی از جنس فوتبال ایران است و همه ما پیشکسوتان از او حمایت می کنیم. متاسفانه بسیاری از افراد جرات گفتن چنین صحبت هایی را ندارند، اما علی با قدرت حرف هایش را مطرح کرد.
  وی افزود: بعضی از آقایان برای اینکه منافعشان به خطر نیفتد صحبتی نمی کنند، اما مطمئن باشید همه به خوبی از مشکلات فوتبال ایران آگاهی دارند و می دانند چه پول هایی در این رشته به شکل ناصحیح جابه جا می شود. خوشحالم علی کریمی این صحبت ها را مطرح کرد و امیدوارم مسئولان فدراسیون نیز متوجه شوند صحبت های علی فقط از روی دلسوزی است و به دنبال حل مشکلات باشند.
  کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: علی کریمی در طول این سال ها آنقدر مشکلات فوتبال ایران را از نزدیک دیده است که دیگر نتوانست طاقت بیاورد و مجبور شد اینگونه اعتراض کند تا شاید صدایش شنیده شود.
  وی با اشاره به نکته مثبت صحبت های علی کریمی، اظهار کرد: بزرگترین ویژگی علی در اظهاراتش نداشتن من است و هیچ حرفی برای شخص خودش به زبان نیاورد. مطمئن باشید اگر علی منم داشت، قطعا شرایطش در فوتبال ایران بسیار بهتر بود.
  نوازی افزود: دردناک ترین اتفاقی که در این مناظره رخ داد، توهین یک خارجی به یکی از بزرگان فوتبال بود. این آقا به اندازه کل عمرش در فوتبال ایران از نظر مالی تامین شده و نباید یکسری حرمت ها را از بین می برد.
  وی افزود: در این سال ها سابقه همکاری با «کارلوس کی روش» نداشتم، اما علی بسیار بهتر از من او را می شناسد و اگر کمی بررسی کنید افراد زیاد دیگری از جنس فوتبال بوده اند که در کنار او کار کردند و با او به مشکل خوردند.
  کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: امیدوارم همه از علی حمایت کنند تا در فوتبال باشد زیرا حذف چنین افرادی لطمات بسیار بدی به بدنه فوتبال ایران خواهد زد. اطمینان داشته باشید دل ما فوتبالی ها برای این رشته بیش از هرکسی می سوزد.
  نوازی اظهار کرد: اکثر پیشکسوتان فوتبال برای منافع شخصی خود اظهار نظر نمی کنند و اگر حرفی زده می شود، برای نسل آینده فوتبال ایران است.
  برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
  ورزشی ۹۱۱۸** ۱۷۰۱ **۱۳۶۸
  خبرنگار: سید جواد بشیری** انتشار: خیراله شفیعی

  انتهای پیام /*


  ورزش


  ورزش


  فوتبال

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر