سبک نو

آموزش عمومی حلقه مفقوده مقابله با بحرانها

admin
۲۵ بهمن ۱۳۹۶
6 views
صفر نظر
 • به گزارش ایرنا محمدعلی نبی پور عصر چهارشنبه در مجمع عمومی هلال احمر گناباد افزود: برای آنکه درزمان وقوع بحرانها و حوادث پیش بینی نشده در وهله نخست بحران زده نشویم، باید آمادگی های عمومی و کاربردی را افزایش دهیم.
  وی از دستگاههای اجرایی ذیربط خواست آموزشهای عمومی را برای اقشار مختلف در اولویت برنامه های خود قرار دهند و در رده های سنی گوناگون از جمله سنین پایه به این مساله بیشتر توجه کنند.
  وی اظهار کرد: فعالیتهای هلال احمر در زمان وقوع بحرانها و حوادث پیش بینی نشده بیشتر به چشم می آید ولی آمادگی پیش از بحران باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد که این امر با آموزشهای عمومی میسر است.
  رئیس جمعیت هلال احمر گناباد هم از جمله اقدامات این جمعیت از ابتدای امسال تاکنون را جمع آوری ۳۹ میلیون ریال کمکهای مردمی برای مسلمانان میانمار و ۲۱۰ میلیون ریال کمکهای نقدی و یک میلیون و ۱۸۰ میلیون ریال کمکهای غیر نقدی برای زلزله زدگان کرمانشاه، برگزاری ۱۰۲ دوره امدادی و همگانی و ۳۲ دوره مهارت داوطلبی ذکر کرد.
  نرگس افرادی گفت: اجرای طرح خادم (خانواده آماده در برابر مخاطرات) برای یک هزار نفر از اقشار مختلف، اعزام کاروان سلامت در ۹۰ درصد روستاهای شهرستان، برگزاری ۱۰ مانور امداد جاده ای و برگزاری طرح دادرس در ۲۲ مدرسه از دیگر اقدامات هلال احمر در این شهرستان بوده است.
  از مجموع ۲ هزار عضو جمعیت هلال احمر گناباد ۴۰۰ نفر به صورت ثابت فعالیت دارند.
  خبرنگار: علیرضا حسن زاده ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم
  ۲۰۹۵/ ۶۰۵۳

  انتهای پیام /*


  اجتماعي


  آموزش


  مقابله


  حلقه مقفوده

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر