سبک نو

جودو برای حضور قدرتمند در صحنه بین المللی باید بروزرسانی شود

admin
۲۵ بهمن ۱۳۹۶
47 views
صفر نظر
 • محمد درخشان در سفر یک روزه به تربت حیدریه در جمع مربیان و دست اندرکاران هیئت جودوی این شهرستان اظهار کرد: رشته ورزشی جودو در دنیا به لحاظ تکنیک ها، تاکتیک ها، داوری ها، فنون آموزشی، لباس ها و حتی مسائل اداری تغییر یافته است.
  وی تصریح کرد: نسل امروز تغییر کرده و دنیا هم نیز در حال تغییر است لذا امروز نمی توانیم به سبک قدیم ورزشکاران را تربیت و آموزش داد.
  درخشان تصریح کرد: برای بروزرسانی جودو ابتدا نیازمند فکر و مدیریت جدید هستیم، ِلذا گاهی اوقات مشاهده می شود در رشته های مختلف ورزشی یا همین جودو بر طبل کمبود امکانات و تجهیزات می کوبند و کما اینکه همه مسئله این نیست.
  رییس فدراسیون جودو افزود: در بسیاری از مواقع امکانات و تجهیزات نیز وجود دارد اما به دلایلی بازدهی لازم را ندارد، لذا انچه که بیشتر اهمیت دارد فکر و مدیریت نو و نیروی انسانی کار آمد است.
  وی به اخلاق در ورزش اشاره و تصریح کرد: باید ورزشکارانی تربیت شوند که هم برنده و هم بازنده خوبی باشند و طوری نشود که ورزشکار به محض اینکه در یک میدان بازنده می شود اخلاق نامناسبی از خود نشان دهد.
  رییس فدراسیون جودو اظهار کرد: خراسان رضوی و تربت حیدریه از دیرباز خطه قهرمان پرور و پایگاه استعدادیابی بوده و هست و اکنون مهم ترین اولویت برای شناسایی و پرورش این استعدادها تاسیس خانه جودو با امکانات و تجهیزات ضروری است.
  درخشان ضمن اشاره به آمادگی فدراسیون جودوی کشور برای حمایت از تکمیل و تجهیز خانه جودو در تربت حیدریه حمایت می کند خاطرنشان کرد: مسوولان استانی نیز که بودجه های عمرانی و تامین و نگهداری را مدیریت می کنند باید سهمی در این کار داشته باشند.
  *انتشار: علی اصغرافتاده
  ۱۷۴۴

  انتهای پیام /*


  ورزش


  جودو


  جوجيستو


  كوراش

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر