سبک نو

لیگ قهرمانان اروپا/ رویارویی سلطان اروپا مقابل تیم بدون جام

admin
۲۵ بهمن ۱۳۹۶
7 views
صفر نظر
 • به گزارش روز چهارشنبه تارنمای خبری مارکا، هنگامی که پاری سن ژرمن در سال ۱۹۷۰ بنیان نهاده شد، رئال مادرید تا آن زمان شش قهرمانی در اروپا را تصاحب کرده بود. بعد از گذشت ۴۸ سال پایتخت فرانسه با پول قطر برای چالش برابر قهرمان رقابت های باشگاهی اروپا در مرحله یک هشتم نهایی به میدان می رود.
  صدرنشین لیگ یک فرانسه با ترزیق پول های نفتی قطر یکی از بخت های قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا محسوب می شود. این تیم گرانترین بازیکن جهان را نیز در ترکیب خود دارد.
  ظهور پاری سن ژرمن در کنار منچسترسیتی نشانه تغییر در فوتبال اروپا است.
  رئال شش قهرمانی قبل از سال ۱۹۶۶ و شش قهرمانی از سال ۱۹۹۸ تاکنون کسب کرده است. بعد از عصر طلایی آلفردو دی استفانو در اواخر دهه ۱۹۵۰، روند سه قهرمانی در چهار سال در دوران کنونی بی سابقه است.
  برخی خاطر نشان می کنند که ناکامی رئال در لیگ اسپانیا بر آمادگی این تیم در رقابت های اروپا تاثیر منفی می گذارد، اما این دیدگاه رئال را دستکم می گیرد. کهکشانی ها بارها در تاریخ خود در عرصه قاره ای درخشیده اند، اما از فرصت های داخل کشور خود چشم پوشی کرده اند.
  زین الدین زیدان می تواند با آرایش ۴-۳-۳ تیم خود را روانه میدان کند تا کریستیانو رونالدو با اعتماد به نفس به عنوان گلزن برتر لیگ قهرمانان اروپا جایگاه خود را در بین سه بازیکن خط حمله حفظ کند.
  نیمار در آن سوی میدان بازیکنی است که رویای تکرار و پیشی گرفتن از رونالدو را دارد. گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال برای فرار از زیر سایه مسی از بارسلونا جدا شد و اکنون حاکم مطلق پاری سن ژرمن است. او در آمادگی کامل بسر می برد و بار باشگاه را همانگونه که می خواست، بر دوش دارد.
  دیدار دو تیم در سانتیاگو برنابئو نمایانگر رویارویی قهرمان سنتی با ۱۲ جام قهرمانی اروپا برابر یک تیم بدون جام است.
  رویارویی شاگردان زیدان مقابل پاری سن ژرمن مهمترین مسابقه فصل تا این مرحله از مسابقات محسوب می شود.
  زیدان برای این دیدار تمام بازیکنان خود را فراخوانده است. در این دیدار، فقط دنی کارواخال محروم است.
  یک دلیل آوردن تمام بازیکنان با آنکه فقط ۱۴ بازیکن می توانند به عنوان بازیکن اصلی یا تعویضی به میدان بروند، از جنبه روحی و پشتیبانی است. حضور بازیکنان روی نیمکت به این معناست که چشم های بیشتری به زمین دوخته شده و زیدان برای تضمین یک نتیجه موفقیت آمیز می تواند از نظرات همه استفاده کند. حضور بازیکنان می تواند به اعتماد به نفس هم تیمی های آنها کمک کند. زیدان قویترین تیم خود را روانه می کند.
  ورزشی**۱۵۸۴**۱۵۴۵

  انتهای پیام /*


  جغرافیا


  فوتبال


  لیگ قهرمانان اروپا


  دنی کارواخال

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر