سبک نو

مرکز آموزش عالی امام خمینی(ره) به عنوان کارآفرین برتر کشوری معرفی شد

admin
۲۵ بهمن ۱۳۹۶
6 views
صفر نظر
 • به گزارش ایرنا،عبدالله مخبر دزفولی روز چهارشنبه در نشست کارگروه اشتغال در مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) مشکین دشت فردیس افزود: حدود ۷ سال در مسیر تربیت دانشجویان نسل سوم حرکت کردیم و این مرکز به عنوان دانشگاه کارآفرین در کشور مورد توجه واقع شده است.
  وی ادامه داد: طی دو سال گذشته لوح برتر مرکز آموزش کارآفرینی علمی کاربردی استان را دریافت کردیم.
  وی اظهار داشت: در بخش کارآفرینی اقدامات خوبی انجام شده است اکثریت دانش آموختگان این مرکز اشتغال بکار دارند.
  رییس مرکزآموزش عالی امام خمینی(ره) مشکین دشت فردیس گفت: طی هدف گذاری انجام شده از سوی وزارت جهاد کشاورزی در حوزه بهره برداران پیشرو که مدت چهار سال که تورهای آموزشی را با مشارکت بخش خصوصی برگزار و مورد استقبال قرار گرفت.
  مخبر افزود: این مرکز مرزعه کشاورزی را در اختیار آنها قرار می دهد و روی بذرها و رقم های مختلف کار می کنند.
  وی ادامه داد: کشاورزان با عملکرد این ارقام و بذرها با وضعیت آب و هوایی و اقلیم هر منطقه انتخاب می کنند این تورها بهبود فضای کسب و کار در بخش کشاورزی را دنبال می کنند.
  وی با بیان اینکه در حوزه بهره برداران پیشرو تلاشهای خوبی صورت گرفته است ، گفت: پیش از این سرانه آموزش برای بهره برداران کشاورزی در هر ۲۵ دقیقه بود که سال گذشته به ۱۱۰ دقیقه افزایش یافت.
  وی اظهار داشت: برای آموزش های بین المللی در بخش کشاورزی ،سایتی را تجهیز کردیم که اسکان مهمان های خارجی و استادان را فراهم کند .
  مخبر بیان کرد: دوره توریسم روستایی در این مرکز برگزار و از بعضی روستاهای این استان بازدید کردند که خیلی مورد استقبال آنها قرار گرفت و دوره دیگر روش تکنیک ها و روشهای صادرات محصولات کشاورزی با مشارکت بخش خصوصی برگزار شد.
  وی افزود: این مرکز ۶ گروه آموزشی را در بخش علوم دامی،آب و خاک،مدیریت و بهره برداری هدایت می کندو ۳۲ رشته در بخش کشاورزی این مرکز به تربیت دانشجویان در مقطع تکنسین و کارشناس می پردازد.
  ۷۴۱۳/ ۶۱۵۵خبرنگار:معصومه مهتاب**انتشار دهنده : محمد عزیزپور

  انتهای پیام /*


  علمي آموزشي


  مركز برتر آموزش كارآفرين


  كشوري


  معرفي شد

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر