سبک نو

مسابقه کتابخوانی روشنا در بیرجند برگزار می شود

admin
۲۵ بهمن ۱۳۹۶
7 views
صفر نظر
 • به گزارش ایرنا حجت ‌الاسلام محمدعلی جعفری روز چهارشنبه در نشست خبری افزود: این مسابقه در ۲ بخش اصلی و جانبی تهیه شده که در بخش اصلی سریال کتاب به کانال تلگرامی پاتوق کتاب بیرجند ارسال شده و به محض ارسال این سریال فرد در مسابقه شرکت می کند.
  وی اظهار کرد: در بخش جانبی نقطه نظر فرد در خصوص کتاب منعکس می شود.
  وی گفت: پس از دریافت نقطه نظرات افراد یک تیم داوری در دانشگاه بیرجند کار قضاوت آن را انجام داده و به ۴۰ نقطه نظر برتر در خصوص کتاب حیفا جوایزی اهدا می شود.
  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خراسان جنوبی افزود: نشر معارف قم از سال ۱۳۹۲ کتاب هایی که درون مایه اعتقادی دارند را در مناسبت های مختلف با عنوان «روشنا» از دوران دفاع مقدس و … در قالب مسابقه ارائه می دهد.
  وی بیان کرد: کتاب مستند حیفا اثر ‘محمدرضا حدادپور جهرمی’ کتابی تحلیلی است که زوایای پنهان سیاسی منطقه و چهره واقعی دشمنان انقلاب اسلامی را روشن می کند.
  جعفری گفت: این کتاب چگونگی شکل گیری داعش توسط موساد و اداره متساوا را بیان می کند که این عنصر پلید با هدف نابودی مسلمانان توسط مسلمانان و دشمن جهان اسلام ایجاد می شود.
  وی افزود: در این کتاب داستانی حزب الله از حفره عملیاتی موساد نهایت بهره برداری را می کند و حزب الله به یکی از جاسوسان موساد از طریق فضای مجازی نزدیک شده و رد پای جاسوسان موساد را تا زندان ابوقریب شناسایی می کند.
  وی اظهار کرد: این کتاب بیانگر نقش و چهره واقعی استکبار در انحراف انقلاب است و با توجه به تلاش مذبوحانه استکبار علیه انقلاب اسلامی، اگر این کتاب در دسترس عموم قرار گیرد برای نسل جوان در آشنایی با شیطنت های استکبار مفید خواهد بود.
  ۷۵۵۹*۳۰۲۸
  خبرنگار: امیرشاهین نایبی فر * انتشار: رسول محمدحسنی

  انتهای پیام /*


  فرهنگي


  مسابقه كتابخواني


  كتاب حيفا


  خراسان جنوبي

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر