سبک نو

معاون شهردار تهران: باید با کار علمی در راه حل بحران ترافیک قدم برداشت

admin
۲۵ بهمن ۱۳۹۶
7 views
صفر نظر
 • به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی معاونت حمل و نقل شهرداری تهران؛ محسن پورسیدآقایی تاکید کرد: باید بستر مناسب برای ایجاد فضای گفتمان علمی فراهم شود تا با آگاهی بخشی بتوان مطالبات در این حوزه را از دستگاه های اجرایی و مرتبط پیگیر شد.
  وی با اشاره به برگزاری هفدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل‌ونقل و ترافیک گفت: این کنفرانس با حضور اساتید دانشگاه‌ها، صاحبنظران، دست اندرکاران حوزه حمل‌ونقل و دریافت حدود ۱۰۰۰ مقاله علمی و بهره گیری از توانمندی های مؤسسات معتبر علمی برگزار می شود که می تواند زمینه ساز رشد، توسعه، پژوهش و اتخاذ تصمیمات علمی و اجرایی مقتضی در حوزه حمل‌ونقل شهری باشد.
  معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: شهرداری در حوزه معاونت حمل‌ونقل و ترافیک با توجه به الگوی جامع مدیریت استراتژیک، با در نظر گرفتن مأموریت خود که ساماندهی وضعیت حمل‌ونقل و ترافیک کلان‌شهر تهران است و بررسی عوامل داخلی و خارجی تأثیرگذار، به تعیین هدف‌های بلندمدت و پس آن تدوین، ارزیابی و انتخاب استراتژی‌های مناسب جهت نیل به اهداف می‌پردازد.
  وی ادامه داد: ازاین‌رو کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل‌ونقل و ترافیک که طی ١٧ دوره با حمایت اساتید دانشگاه‌ها و مؤسسات معتبر علمی داخلی و خارجی برگزار شده، بستر مناسبی برای فعالان در این عرصه به‌منظور تبادل اطلاعات و ارتقا سطح علمی ایشان فراهم آورده است.
  پورسیدآقایی ابراز امیدواری کرد که با به اجرا درآمدن یافته‌های علمی مطروحه در این کنفرانس بتوانیم شهری انسان‌محور و مناسب برای زندگی و آسایش داشته باشیم.
  تنظیم: امین کمالی فر**انتشار: محمد آجورلو
  تهرام/۷۲۴۷//۱۳۴۸

  انتهای پیام /*


  اجتماعي


  معاون شهردار تهران


  حمل و نقل و ترافيك

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر