سبک نو

معاون وزیر ارشاد: تعامل با مجلس ضروری است

admin
۲۵ بهمن ۱۳۹۶
8 views
صفر نظر
 • به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، سید هادی حسینی بعد از ظهر چهارشنبه در نخستین همایش رابطین امور مجلس وزارت ارشاد در استانها گفت: انقلاب اسلامی انقلابی فرهنگی بود، بنابراین باید به فرهنگ رسیدگی و از آن حمایت کرد و آنچه قانون اساسی بر دوش وزارتخانه ما گذارده ، رسیدگی به مسائل فرهنگی کشور است.
  معاون حقوقی، پارلمانی و امور استانهای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه توجه به منابع انسانی و تشکل های موجود در این زمینه را ضروری دانست و افزود: منابع انسانی باید متخصص بوده و تشکل ها نیز باید ساماندهی و تخصصی و رقابتی شوند. امیدواریم به سمتی حرکت کنیم که تشکل های فراگیر راه اندازی و مسئولیت بخش حقوقی استان ها را عهده‌دار شوند.
  وی حوزه مجلس را بسیار با اهمیت و اثر بخش عنوان کرد و گفت: دنیا مدام در حال توسعه است نیازها به روز می شود و اگر خود را در حوزه قوانین روزآمد نکنیم دچار مشکل خواهیم شد نمی توان همیشه با قوانین گذشته کار کند.
  حسینی خطاب به رابطین امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شما باید مدام نیازها و مطالبات حوزه خود در بخش حقوقی را رصد کرده و نقاط ضعف و قوت هر قانون را به ما اعلام کنید.
  وی در ادامه بخش نظارتی مجلس را حوزه مهم دانست و گفت: ما از طریق نمایندگان مجلس می توانیم قوانین را به سمت اجرایی شدن سوق دهیم بنابراین تعامل با نمایندگان با هدف همفکری و استفاده از ظرفیت های موجود و تبادل اطلاعات ضروری است.
  حسینی در عین حال تصریح کرد: ارتباط مستمر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی منجر به حمایت های معنوی آن ها می شود.
  همایش یکروزه رابطین امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور حسنعلی امیری معاون رئیس جمهوری در امور مجلس و جمعی از مسئولان فرهنگی و هنری و حقوقی در سالن همایش این وزارتخانه برگزار شد.
  فراهنگ ** ۱۳۵۵ ** ۱۸۲۳ خبرنگار: علی اکبر قزوینیان ** انتشار: طاهره نبی اللهی

  انتهای پیام /*


  فرهنگي


  وزارت ارشاد


  همايش رابطين


  هادي حسيني

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر