سبک نو

هیات والیبال زنجان حامی آهوان دشت سهرین شد

admin
۲۵ بهمن ۱۳۹۶
8 views
صفر نظر
 • به گزارش روز چهارشنبه ایرنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان زنجان، آهوان سهرین به عنوان گونه حیات وحش تحت حمایت هیات والیبال زنجان انتخاب و به منظور تغذیه زمستانی این گونه جانوری شاخص مقدار ۲ تن یونجه توسط این هیات به محیط زیست اهدا شد.
  در جلسه روز سه شنبه مورخ ۲۵بهمن ۹۶ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از زحمات و حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان استان و رئیس هیات و عضو هیات رئیسه والیبال استان با اهدای لوح تقدیر قدردانی کرد.
  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان با تشکر از زحمات و حمایت های مسئولان ورزش استان از این گونه با ارزش گفت: حفاظت از گونه های جانوری یکی از اصلی ترین برنامه های سازمان حفاظت محیط زیست بوده و جهت تحقق این امر مهم نیازمند همکاری عموم افراد بویژه مسئولان، هنرمندان، ورزشکاران و سایر اقشار مختلف که در بین آحاد مردم دارای جایگاه ویژه ای هستند.
  سیدرضا موسوی مشکینی افزود: باحذف و انقراض گونه های جانوری، طبیعت جذابیت خود را از دست خواهد داد و حیات سایر گونه های جانوری و حتی انسان نیز تهدید خواهد شد.
  مدیرکل ورزش وجوانان استان زنجان نیز گفت: ورزشکاران به عنوان قهرمانان این کشور می توانند در تمامی زمینه ها موثر باشند و یکی از اصلی ترین حوزه های محیط زیست است که امروز شاهد تهدید جدی آن به واسطه فعالیت های گوناکون هستیم.
  علی خلیلی با اشاره به این که ورزشکاران زیادی به عنوان سفیر محیط زیست فعالیت دارند، افزود: باید از ظرفیت ورزشکاران عزیز در امر فرهنگ سازی و اشاعه فرهنگ حفاظت از محیط زیست استفاده شود.
  رئیس هیات والیبال استان زنجان نیز هدف از انتخاب آهو به عنوان گونه تحت حمایت هیئت والیبال را ایفای نقش در زمینه حمایت از محیط زیست بویژه حیات وحش عنوان و اظهار کرد: به منظور تامین امنیت و تضمین حیات این گونه شاخص و ارزشمند همواره برنامه های فرهنگی آموزشی برگزار خواهیم کرد و عکس آهو در پیراهن کلیه تیم های والیبال استان زنجان طراحی و در مسابقات داخلی و خارجی به نمایش در خواهد آمد.
  ۶۰۸۴/۸۰۶۸
  دریافت کننده: پرویز غفاری ** انتشاردهنده: اسماعیل جهانبخش

  انتهای پیام /*


  اجتماعي


  محيط زيست


  ورزش واليبال


  حامي آهوان

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر