سبک نو

ورود به بازارهای جهانی در گرو خلاقیت است

admin
۲۵ بهمن ۱۳۹۶
6 views
صفر نظر
 • به گزارش ایرنا، رضا سیف اللهی غروب چهارشنبه در جشنوره تجلیل از مدیران خلاق و نو آور استان افزود: افرادی همچون انیشتین، گاندی ، استیو جابز ، مجتهدی گیلانی و میرزا کوچک خان انسان های غیرعادی و غیرقابل درک شناخته شدن بودند اما آنچه امروز در زندگی مان داریم حاصل تلاش آنهاست.
  وی با اشاره به مساحت حدود ۴۴ هزار کیلومتر مربع مجموع استان های مازندران و گلستان و مساحت افزون بر ۴۱ هزار کیلومتر مربعی کشور هلند اظهار کرد: هلند یک هزارم پتانسیل گیلان را ندارند؛ اما بزرگترین صادر کننده گل جهان هستند .
  وی با بیان اینکه کشورهای روسیه و پاکستان بزرگترین وارد کننده چای دنیا هستند، ادامه داد: همچنبن در بخش چای ؛ با وجود تولید چای در گیلان، سهمی از بازار روسیه و پاکستان نداریم.
  سیف اللهی خاطر نشان کرد: افرادی که محصولات شان برند و جهانی شده است از طریق خلاقیت به این مهم دست یافته اند.
  وی اظهار داشت : گیلان مجموعه کارگزاری ارزیابی موسسات دانش بنیان اردبیل، مازندران و زنجان را از آن خود کرد.
  رئیس مرکز اموزش بازرگانی گیلان نیز در این جشنواره گفت: با گذشت ۲۵ ماه از تاسیس این مرکز در استان ۵۰ هزار نفر ساعت؛ آموزش های تخصصی ، صادرات ، گمرک و تجارت برگزار شده است.
  رهام قلیچی با اشاره به برگزاری دهها کنگره و همایش در استان ازسوی مرکز اموزش بازرگانی ، از مدیریت گیلان به مجموعه کارگزاری ارزیابی موسسات دانش بنیان اردبیل ، مازندران و زنجان خبر داد.
  وی با اشاره به اهمیت شرکت های دانش بنیان گفت: از نظر آینده پژوهی شرکت های دانش بنیان در راس شرکتهای دیگر قرار خواهد گرفت.
  وی همچنین به بانک اطلاعاتی و شناسایی نیروی انسانی خلاق و شایسته اشاره وبیان کرد: در این برنامه ما نیروی انسانی شایسته را شناسایی می کنیم.
  قلیچی با بیان اینکه تاکنون ۶۲ پرونده در این رابطه داشته ایم، تصریح کرد: افرادی که فکر می کنند توان مدیریت دارند ، می توانند خود را مورد ارزیابی قرار دهند.
  وی تصریح کرد: این ارزیابی که توسط شرکت های بین المللی (آی سی اس کانادا) انجام شده ، یکسال طول کشیده است.
  وی اظهار امیدواری کرد که این اقدامات بتواند بستر نهادینه شدن شایسته سالاری در مدیریت استان را فراهم کند.
  در پایان این مراسم از مدیران خلاق و نو اور استان در بخش های مختلف تجلیل شد.
  خبرنگار: سلیمانی**انتشار دهنده: بابایی
  ۷۲۹۶ /۶۰۳۰

  انتهای پیام /*


  اقتصاد


  صنعت


  گيلان

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر