سبک نو

برگزاری نمایشگاه «کرمانشاه ادامه دارد…» در فرهنگسرای ارسباران

admin
۲۶ بهمن ۱۳۹۶
9 views
صفر نظر
 • به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، امید دیلمی و سعید مهبدی عکاسان انجمن حمایت از حقوق کودکان از زمان وقوع زلزله کرمانشاه تاکنون برای ارائه خدمات حمایتی به کودکان در مناطق زلزله زده حضور داشته‌اند که در این زمینه نمایشگاه عکسی را با نام «کرمانشاه ادامه دارد» برگزار کرده‌ اند.
  این عکس‌ها حاصل تجربه همراهی با افرادی است که پس از زلزله برای ادامه زندگی با بحران مواجه شده‌اند و انجمن حمایت از حقوق کودکان کوشیده است تا روح زندگی را در آنان زنده نگه دارد.
  از جمله اقدامات صورت‌گرفته توسط انجمن حمایت از حقوق کودکان در این راستا می‌توان به راه‌اندازی مهدکودک سیار در مناطق زلزله‌زده برای ارائه خدمات آموزشی و حمایتی به کودکان، برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی ۲کتابخانه در مناطق زلزله‌زده و تجهیز آنها، آموزش نحوه مراقبت از کودکان در مواقع بحران به خانواده‌ها و بسیاری از خدمات دیگر اشاره کرد.
  هدف از برگزاری این نمایشگاه آگاهی‌ بخشی و یادآوری ادامه راه همراهی با مردم آسیب‌دیده استان کرمانشاه است و تمامی عواید حاصل از فروش این عکس‌ها صرف پروژه‌های انجمن حمایت از حقوق کودکان در کرمانشاه خواهد شد.
  نمایشگاه «کرمانشاه ادامه دارد» تا روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه در فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا میزبان علاقه مندان است.
  به گزارش ایرنا، زلزله ۷٫۳ ریشتری ۲۱ آبان در ۱۱ کیلومتری بخش ازگله، ۳۲ کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب مرکز کرمانشاه رخ داد که ۴۴۴ کشته و ۱۲ هزار و ۳۸۶ مصدوم داشته است.
  این زلزله به هفت شهرستان و بیش از یک هزار روستای استان کرمانشاه خسارت وارده کرده که از جمله آن می توان به تخریب کلی و جزئی حدود ۳۱ هزار واحد اشاره کرد.
  *برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
  خبرنگار: معصومه جوان معبودی**انتشار: محمد آجورلو
  تهرام/۷۲۴۵//۱۳۴۸

  انتهای پیام /*


  فرهنگي


  فرهنگسراي ارسباران


  نمايشگاه


  زلزله كرمانشاه

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر