سبک نو

تجهیز ۲۳۸ کلاس درس برای اسکان گردشگران نوروزی در بروجرد

admin
۲۹ بهمن ۱۳۹۶
11 views
صفر نظر
 • شهاب روزبهانی روزیکشنبه درگفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا دربروجرد با اشاره به انجام اقدامات لازم درخصوص آماده سازی مدارس برای اسکان نوروزی گردشگران افزود: این تعداد مدرسه درقالب ۲ گروه الف و ب برای اسکان گردشگران تجهیز می‌شوند که ۶۰ کلاس ازاین مجموع در گروه (الف) که شامل تمام امکانات رفاهی از قبیل فرش، تلویزیون، یخچال و بخاری است.
  وی اظهارکرد: ۱۷۸کلاس نیز در گروه (ب) دسته‌بندی‌شده و شامل امکانات رفاهی مشترک درمیان کلاس‌ها هستند و تلاش شده امکانات قابل قبولی در این مجموعه از کلاس‌ها برای گردشگران نورزی تهیه شود.
  وی با بیان اینکه آموزش و پرورش بروجرد درلرستان همه‌ساله بیشترین اسکان گردشگران نوروزی را دارد، اضافه کرد: در نوروز سال جاری ۲۶مدرسه تجهیزشد که ۱۲ هزار گردشگر نوروزی دراین مدارس اسکان یافتند.
  مدیرآموزش وپرورش بروجرد بیان کرد: مسافران نوروزی می توانند با مراجعه به ستاد اسکان مسافران نوروزی مستقردرمحل اداره آموزش و پرورش درایام نوروز ازاین امکانات برخوردار شوند.
  بروجرد با آب و هوای معتدل و۱۶۵ اثر و بنای تاریخی درطول سال میزبان گردشگران بسیاری است.
  این شهرستان با یک هزارو ۶۰۶ کیلومتر مربع وسعت و بیش از۳۵۰ هزار تن جمعیت در شمال لرستان واقع شده و با استان های همدان و مرکزی هم مرز است.
  ۷۲۷۳/۶۰۵۲ خبرنگار: آمنه صارمی ** انتشاردهنده: مقداد بهاروند احمدی

  انتهای پیام /*


  فرهنگی


  آموزش و پرورش


  اسکان


  مسافران نوروزی

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر