سبک نو

غربال امنیتی کارکنان کاخ سفید

admin
۲۹ بهمن ۱۳۹۶
6 views
صفر نظر
 • به گزارش بامداد یکشنبه ایرنا به نقل از خبرگزاری رویترز، جان کلی رئیس کارکنان کاخ سفید اعلام کرد که تاییدیه های موقت امنیتی آن دسته از کارکنان کاخ سفید که تحقیقات پیرامون پیشینه آنان از سال گذشته تا کنون به تعویق افتاده، لغو می شود.
  این تصمیم کلی پس از آن اتخاذ می شود که در روزهای گذشته سه تن از مقام های کاخ سفید در پی رسوایی اخلاقی آنان و یا از ترس موفق نشدن در احراز صلاحیت امنیتی استعفا دادند.
  بسیاری از مقام های دولت ترامپ از جمله «جرد کوشنر» داماد و مشاور سابق او با استفاده از تاییدیه موقت امنیتی کار می کنند و هنوز تحقیقات پیرامون پیشینه آنان برای صدور صلاحیت دائم امنیتی تکمیل نشده است.
  در دو هفته گذشته، «راب پورتر» دبیر کارکنان کاخ سفید که متهم به آزار دو همسر پیشین خود شده بود و «دیوید سورنسون» نویسنده سخنرانی های ترامپ به دنبال اتهام آزار و اذیت، استعفا کردند.
  همچنین «جرج دیوید بنکس» مقام شورای ملی اقتصاد آمریکا پس از آنکه اطلاع یافت که موفق به احراز صلاحیت امنیتی دائم نخواهد شد، استعفای خود را اعلام کرد.
  به دنبال جنجال های سیاسی و رسانه ای درباره پیشینه مردان دولت ترامپ، بسیاری از کارکنان کاخ سفید از آینده مبهم خود در تشویش هستند.
  شبد**۹۴۱۶**۱۳۷۹**مترجم: علیرضا آقازاده

  انتهای پیام /*


  سياسي


  رسوايي اخلاقي


  دولت ترامپ


  كاخ سفيد

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر