سبک نو

سه پیروزی نمایندگان کشتی ایران در رقابت های بین المللی اوکراین

admin
۴ اسفند ۱۳۹۶
6 views
صفر نظر
 • به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام کشتی گیران و مربیان اوکراین روزهای ۴ تا ۶ اسفندماه برگزار می شود.
  امروز و در آغاز این تورنمنت بین المللی در وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد «کامران قاسم پور» در دور نخست ۱۱ بر صفر «کانان علی اف» از جمهوری آذربایجان را شکست داد و در دور بعد «آلکساندر گیو» دیگر نماینده جمهوری آذربایجان را پیش رو دارد.
  «حامد رشیدی» در وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد «ایوان کیوسیک» از اوکراین را ۵ بر صفر شکست داد و در دور بعد با برنده «ادلان باتایی» و «دنیس پالووف» هر دو از اوکراین، روبرو می شود.
  در این وزن و در گروه «حامد رشیدی»، نماینده رژیم اشغالگرقدس ۵ بر یک به حریف مجارستانی شکست خورد تا کشتی گیر کشورمان با خیالی آسوده به فکر دیدرهای بعدی خود باشد.
  «بهمن تیموری» دیگر نماینده ایران در وزن ۷۴ کیلوگرم است.
  همچنین در کشتی فرنگی و در وزن ۶۳ کیلوگرم «میثم دلخانی» ۶ بر ۴ «فیروز تسولو از گرجستان را مغلوب کرد و در دور بعد باید با برنده «گالست اسلاویک» از ارمستان و «انور علی اف» از بلاروس مبارزه کند.
  در رقابت های بین المللی کشتی اوکراین، کشورهایی چون ایران، جمهوری آذربایجان، گرجستان، قزاقستان، ایتالیا، فرانسه، بلاروس، آمریکا، ژاپن، گواتمالا، لهستان، اوکراین، جمهوری چک، اسلواکی و … حضور دارند.
  در این پیکارها که براساس قوانین جدید و مبارزات هر وزن طی دو روز برگزار می شود، بیش از ۳۰ عنوان دار المپیک و جهان حضور دارند.
  برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
  ورزشی**۳۷۸۳**۱۰۶۷* ۱۷۰۱

  انتهای پیام /*


  ورزش


  كشتي


  اوكراين

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر