سبک نو

مازندران قهرمان مسابقات کشتی آزاد نوجوانان بسیج کشور شد

admin
۴ اسفند ۱۳۹۶
14 views
صفر نظر
 • به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این دوره از مسابقات که با حضور حدود ۱۳۰ کشتی گیر از ۱۲ استان در قالب ۱۳ تیم روز پنجشنبه در سالن ورزشی سرداران شهید نوبخت بابلسر برگزارشد، تیم مازندران با کسب ۸۳ امتیاز قهرمان شد و جام قهرمانی این مسابقات را بالای سر برد.
  در این مسابقات تیم های لرستان با ۷۰ و تهران بزرگ با ۴۸ امتیاز به ترتیب دوم وسوم شدند.
  همچنین تیم های استان تهران، کرمانشاه و گلستان در رده های چهارم تا ششم قرار گرفتند.
  کشتی گیران شرکت کننده در این مسابقات در ۱۰ وزن ۴۱ ، ۴۴ ، ۴۸ ، ۵۱ ، ۵۵ ، ۶۰ ، ۶۵ ، ۷۱ ، ۸۰ ، ۹۲ و ۱۱۰ کیلوگرم به روی تشک رفتند.
  این مسابقات بر روی ۳ تشک با هم رقابت کردند.
  در نتایج انفرادی این مسابقات ، در وزن ۴۵ کیلوگرم ‘ پویا کاکوئی’ ، در وزن ۴۸ کیلوگرم ‘ امیرحسین ساداتی ‘ و در وزن ۵۱کیلوگرم محمدحسین غلامی هر سه نفر از مازندران به مقام نخست دست یافتند.
  مقام نخست وزن ۵۵ کیلوگرم به هادی معقولی از گلستان رسید ، حمیدرضا عمومی از تهران در وزن ۶۱ کیلوگرم اول شد ، در وزن ۶۵کیلوگرم علی اکبرهدایتی از مازندران به قهرمانی رسید ، در وزن ۷۱ کیلوگرم نیز مقام نخست از آن امیرحسین هادی پور از لرستان شد.
  در وزن ۸۰ کیلوگرم محمد شعبانزاده از آذربایجان شرقی ، در وزن ۹۲ کیلوگرم پوریا آهنگر صالحانی از مازندران و در وزن ۱۱۰ کیلوگرم علی اکبرپور از تهران به مقام نخست دست یافتند.
  سرپرست کل این مسابقات گفت که ۱۶۰ کشتی در مجموع در این دوره برگزار شد که سطح فنی برخی از این کشتی گیران بسیار بالا بوده است.
  سرهنگ جواد بخشی افزود : مازندران با دو تیم منتخب مازندران و بابلسر در رقابت ها شرکت کرده بود و همزمان کمیته فنی مسابقات هم در محل برگزاری مسابقات حضور داشتند.
  وی گفت که مسابقات کشتی در سطح پایگاه های مقاومت بسیج و رشته های دیگر ورزشی در این سطح علاوه برشناسایی استعدادهای جدید، به کمک وپشتوانه سازی ورزش قهرمانی نیز کمک خواهد کرد.
  ۷۳۲۷/۱۶۵۴

  انتهای پیام /*


  ورزش


  مازندران


  قهرمان كشتي


  بسيج كسور

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر