سبک نو

الوفاء بحرین: از ورود ولیعهد عربستان به عراق جلوگیری کنید

admin
۱ فروردین ۱۳۹۷
19 views
صفر نظر
 • به گزارش ایرنا، جریان اسلامی الوفاء روز چهارشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که شاخ شیطان (بن سلمان) به زودی از عراق دیدار می کند درحالی که منطقه اسلامی و عربی به دلیل میراث تروریستی و تکفیری و نقش ویرانگر رژیم عربستان در آتش می سوزد.
  در بیانیه آمده است که این رژیم نه تنها از طریق اموال، رسانه، توزیع سلاح و پشتیبانی گروه های تکفیری ثبات و امنیت منطقه را برهم زده است بلکه به حمله مستقیم نظامی به بحرین و یمن نیز اقدام کرده است.
  همه این اقدامات ناشی از کینه پنهان مذهبی عربستان و دشمنی با جنبش های آزادی بخش ملت ها صورت گرفته است و اختلاف افکنی مذهبی و دیکتاتوری عقیده و زیربنای حکومت سعودی از ۲۰۰ سال پیش یعنی از زمان تاسیس آن در منطقه بوده است.
  در بحرین نظامیان سعودی بیش از ۴۰ مسجد را ویران کردند و قرآن در زیر چکمه های مزدوران سعودی پایمال شد و ۲۰۰ شهروند بحرینی را به شهادت رساندند و هزاران نفر را زندانی و آواره کردند، آیت الله شیخ عیسی قاسم پدر معنوی ملت بحرین در خانه اش محاصره، انجام مراسم دینی ممنوع شد، ده ها شهروند به حبس ابد و اعدام محکوم شدند و این همان اقداماتی است که صدام حسین معدوم در عراق مرتکب می شد.
  در یمن جنگنده های سعودی منازل بیگناهان را به صورت روزانه بمباران می کنند که قلب مسلمانان و آزادگان غیرتمند را به درد می آورد و این جنایت ها، حقیقت آل سعود پنهان شده در لباس اسلام را آشکار کرده است.
  هیچ مظلوم و آزاده ای از جنایت های آل سعود در امان نمانده است و پیروان اهل بیت در منطقه حجاز سرکوب شده و شیخ نمرباقر النمر به شهادت رسید و ده ها شیعه این کشور به اعدام محکوم شده اند، حرمت مساجد و حسینیه ها را هتک کردند.
  تا روزهای نه چندان دور، رسانه های رسمی عربستان، اعضای داعش و دیگر گروه های تروریستی در عراق و سوریه را انقلابیون می خواندند و از قهرمانان بسیج مردمی تصویری مخدوش ارائه و برای نجات تروریست ها از ضربه های فرزندان غیور عراق، اوضاع پیروران برخی مذاهب عراق را وخیم گزارش می کردند.
  امروز قصاب آل سعود درحالی وارد عراق می شود که تمام برگه ها و شیوه های خرابکاری خود در داخل عراق را از دست داده است. وی می خواهد در لباس دوستی وارد کشور شما شود.
  ای ملت عزیز عراق، آل سعود دشمن شما و دشمن ماست و اکنون از وزنه و جایگاه سرنوشت ساز عراق در آینده منطقه اگاه است و حضور محمدبن سلمان در عراق دیدار قصاب با قربانیان خود است.
  مادران شهدا و قربانیان عراقی همچنان از تروریسم سعودی رنج می برند و می نالند و اموال و خنده های دروغین آل سعود نتوانسته است بر این رنج و درد سرپوش بگذارد.
  ما از طرف ملت مجاهد و مظلوم بحرین که خود از قربانیان آل سعود است از برادران خود در عراق می خواهیم از ورود ولیعهد سعودی به این کشور جلوگیری و با برپایی تظاهرات و اظهار خشم، جنایت های این رژیم در منطقه را محکوم کنند.
  ما اطمینان داریم که تلاش جدید عربستان برای فریفتن نخبگان سیاسی عراق و بازی کردن نقش دوست شکست خواهد خورد و با صخره آگاهی و بیداری ملت عراق برخورد خواهد کرد.
  شبک**۶۱۱۶**۱۳۹۲

  انتهای پیام /*


  سياسي


  بحرين


  سفير وليعهد عربستان به عراق


  جريان اسلامي الوفا

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر