سبک نو

انفجار مین در مرز ایران و پاکستان سه کشته برجای گذاشت

admin
۱ فروردین ۱۳۹۷
27 views
صفر نظر
 • به گزارش ایرنا از تارنمای اکسپرس تریبیون پاکستان، در این حادثه که در منطقه ‘چگی’ ایالت بلوچستان پاکستان روی داد، دستکم سه تن کشته شده و یک کودک نیز به شدت زخمی شدند.
  به گفته مسئولان ایالت بلوچستان پاکستان، خودروی حامل دو زن و یک کودک در حال عبور از این منطقه بود که با مین برخورد کرد ودر این حادثه راننده خودرو به همراه دو زن کشته و کودک نیز به شدت مجروح شد.
  به گفته منابع آگاه، این افراد قصد داشتند غیر قانونی از مرز عبور کنند که به مین برخورد کردند.
  بر اساس این اخبار، نیروهای امنیتی نیز با حضور در منطقه تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند و کشته شدگان حادثه به پزشکی قانونی و مجروح حادثه نیز به بیمارستان منتقل شد.
  این اتفاقات در حالی روی می دهد که نیروهای مرزی ایران در عملیات هایی برخی اتباع پاکستانی را در حالی بازداشت می کنند که تلاش می کنند، بدون داشتن مدارک معتبر وارد خاک ایران شوند.
  افرادی که در مرز ایران و پاکستان واقع در تفتان دستگیر می شوند، مهاجران غیرقانونی ای هستند که تلاش دارند، از طریق مسیر ایران و ترکیه به اروپا بروند.
  بر اساس برخی اخبار، صدها پاکستانی روزانه در تلاش برای یافتن زندگی بهتر، با به خطر انداختن جان خود سعی در عبور از مرز ایران و رسیدن به اروپا از طریق ترکیه می کنند.
  شبک**آساق**۶۱۲۵**۱۷۰۸

  انتهای پیام /*


  اجتماعي


  انفجار مين


  مهاجران غير قانوني


  مرز ايران و پاكستان

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر