سبک نو

شعارحمایت ازکالای ایرانی تکمیل کننده اقتصاد مقاومتی است

admin
۱ فروردین ۱۳۹۷
30 views
صفر نظر
 • فریدون همتی عصر چهارشنبه درگفت وگو با ایرنا با اشاره به سخنان رهبری در سال جدید هجری خورشیدی اظهار کرد: انتخاب شعار ‘حمایت از کالای ایرانی’ بیانگر تدبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای رونق تولید ملی و ایجاد اشتغال در کشور است.
  وی در ادامه با اشاره به پیام رییس جمهوری به مناسبت آغاز سال جدید و تاکید نامبرده بر حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی ابراز داشت: دولت دوازدهم نیز با پیروی از تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، تحقق این سیاست مهم را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.
  استاندارهرمزگان هرمزگان با تاکید مجدد برحمایت از کالای ایرانی به عنوان مهم ترین سیاست اصلی و محوری سال ۱۳۹۷ یاد آور شد: این استان به عنوان پایتخت تجاری و اقتصادی از مزیت ها و ظرفیت های کم نظیری در زمینه تحقق این شعار برخوردار است.
  همتی با اشاره به فعالیت صنایع موجود درهرمزگان بیان داشت: این واحدهای صنعتی با کوشش و تلاش فرزندان این مملکت، محصولات و کالاهای متنوعی را تولید می کنند که تمامی دستگاه های اجرایی فعال در این استان بایستی با خرید از آنها به رونق تولید و اشتغال پویا کمک کنند.
  وی یاد آور شد: برای تحقق شعار امسال ‘حمایت از کالای ایرانی’ نیاز است تا اقشار مردم دست به دست یکدیگر داده و با خرید کالای ایرانی، امسال را به سال شکوفایی و رونق تولید و کالای ایرانی مبدل سازند و همین جا از مردم هرمزگان می خواهم، حمایت ویژه خود از کالای استاندارد ایرانی را نشان دهند.
  استاندار هرمزگان تصریح کرد: در همین راستا ضمن برگزاری منظم نشست کارگروه های مرتبط ازجمله کارگروه ‘تسهیل و رفع موانع تولید’ و’ ستاد اقتصاد مقاومتی’ تلاش خواهیم کرد با گرفتن تصمیم های مناسب ضمن برداشتن موانع تولید در جهت افزایش کیفیت کالاهای تولیدی استاندارد گام برداریم.
  ۶۱۴۹ /۶۰۴۸

  * آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
  * لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
  *ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.com

  انتهای پیام /*


  اقتصاد


  شعار سال ۹۷


  حمايت از كالاي ايراني


  هرمزگان

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر