سبک نو

بازگشت اعضای شورای فنی تیم های کشتی فرنگی به فدراسیون

admin
۲۷ فروردین ۱۳۹۷
7 views
صفر نظر
 • به گزارش ایرنا ، اعضای شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی بدنبال کناره گیری خادم، اسفند ۹۶ دسته جمعی استعفا کرده بودند که با بازگشت او فعالیت خود را دوباره از سرگرفتند و اولین جلسه خود را در سال جدید در خانه کشتی عبدالله موحد برگزار کردند.
  براساس گزارش فدراسیون کشتی، «فرشاد علیزاده» سرمربی تیم کشتی فرنگی نوجوانان ایران در این جلسه گزارشی در خصوص نحوه انتخاب نفرات برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به اعضای شورای فنی ارائه کرد و دلایل انتخاب نفرات اول انتخابی تیم ملی در گزارش مذکور اعلام شد.
  بر همین اساس امیررضا ده بزرگی (۴۵ کیلوگرم)، سجاد عباس پور (۴۸ کیلوگرم)، ایمان محمدی (۵۱ کیلوگرم)، امیر حسین خوانساری (۵۵ کیلوگرم)، شاهین بداغی (۶۰ کیلوگرم)، حسین قاسمی (۶۵ کیلوگرم)، مسعود کاووسی (۷۱ کیلوگرم)، محمد ناقوسی (۸۰ کیلوگرم)، محمد نصرتی (۹۲ کیلوگرم)، محمدرضا عبدیان (۱۱۰ کیلوگرم) به همراه عبدالکریم کاکاحاجی و بهروز حضرتی پور به عنوان مربی نفرات اعزامی به رقابت های قهرمانی آسیا در ازبکستان خواهند بود.
  البته یک مربی سازنده به معرفی هیات کشتی مازندران و یک مربی سازنده تشویقی به معرفی هیات کشتی استان خوزستان بدلیل داشتن ۷سهمیه از نفرات منتخب تیم کشتی فرنگی نوجوانان در مسابقات آسیایی به ازبکستان اعزام خواهند شد.
  رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا به عنوان گزینشی المپیک نوجوانان روزهای ۱۹ تا ۲۳ اردیبهشت در تاشکند ازبکستان برگزار می شود.
  در این جلسه، «احد پازاج» مدیر تیم های ملی بزرگسالان و امید کشتی فرنگی توضیحات لازم در خصوص صدور مجوز حضور در مرحله اول انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور برای رامین طاهری، مهدی علیاری و علی ارسلان ارائه کرد و به تایید اعضای شورای فنی رسید. همچنین با حضور «محسن حاجی پور» در وزن ۶۳ کیلوگرم در مسابقات مرحله نخست انتخابی تیم ملی موافقت شد و مصطفی صالحی زاده، بهنام مهدی زاده و مهرداد مردانی نیز مجوز حضور مستقیم در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی را دریافت کردند.
  مرحله نخست انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین در سالن ورزشی شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود.
  در ادامه این جلسه «علی اشکانی» سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران در خصوص نتایج رقابتهای تیم ملی در پیکارهای قهرمانی سال ۲۰۱۸ آسیا در قرقیزستان، توضیحاتی را به اعضای شورای فنی ارائه داد.
  ترکیب نامناسب تیم در استفاده از کشتی گیران با تجربه و کم تجربه در کنار هم، عدم رقابت مناسب و مورد انتظار از برخی از کشتی گیران به ویژه یوسف قادریان، ناداوری در مسابقه محمدعلی گرایی، توجه نداشتن به اجرای فنون در برنامه های فنی، ضرورت توجه مضاعف به جوانان با انگیزه در اوزان مختلف، تغییر قوانین در دادن امتیاز به تیم های ملی اول تا دهم و ضرورت توجه به نحوه تنظیم ترکیب تیم در مسابقات بر اساس قانون امتیاز دهی جدید، از جمله مسائلی بود که اعضای شورای فنی در تحلیل عملکرد تیم مذکور آنها را مورد بحث قرار دادند.
  رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا اواسط اسفند سال ۹۶ در بیشکک پایتخت قرقیزستان برگزار شد و تیم ملی کشتی فرنگی ایران با سه مدال طلای حسین نوری در ۸۷ کیلوگرم، سید مصطفی صالحی زاده در ۹۷ کیلوگرم و بهنام مهدی زاده در ۱۳۰ کیلوگرم، تک مدال نقره محمدعلی گرایی در ۷۲ کیلوگرم و عنوان پنجمی شیرزاد بهشتی در وزن ۶۰ کیلوگرم در جایگاه پنجم آسیا قرار گرفت.
  پنج کشتی گیر دیگر ایران در این رقابت ها شامل رضا خدری در ۵۵ کیلوگرم، کرامت عبدولی در ۶۳ کیلوگرم، محمد الیاسی در ۶۷ کیلوگرم، مجید خلیلی در ۷۲ کیلوگرم و یوسف قادریان در ۸۲ کیلوگرم نیز با نمایشی ضعیف از دور رقابت ها کنار رفتند.
  در ادامه جلسه شورای فنی تیم های ملی، تقویم فنی سال ۹۷ تیم های ملی کشتی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ارائه شد و در نهایت به تایید اعضای شورای فنی رسید. برنامه فنی تیم ملی امید کشتی فرنگی به همراه فرآیند مربوطه متعاقبا ارائه خواهد شد که باید به تصویب مجمع فدراسیون کشتی نیز برسد.
  ورزشی**۱۰۶۷**۱۵۸۴

  انتهای پیام /*


  ورزش


  كشتي فرنگي


  شوراي فني


  رسول خادم

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر