سبک نو

سالن علامه فرزان با افزایش ظرفیت بازسازی می شود

admin
۲۷ فروردین ۱۳۹۷
6 views
صفر نظر
 • احمد محبی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با تاکید استاندار خراسان جنوبی و همکاری سازمان برنامه و بودجه استان سالن علامه فرزان تا پایان بهمن ماه سال ۱۳۹۷ به بهره برداری می رسد.
  وی اظهار کرد: ظرفیت این سالن در گذشته ۳۷۵ صندلی در طبقه همکف و ۱۲ صندلی در طبقه دوم بود که پس از اتمام بازسازی این ظرفیت به ۶۰۰ صندلی می رسد.
  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی گفت: این سالن به ۲۴ میلیارد ریال اعتبار نیاز داشت که قرارداد بازسازی و افزایش تعداد صندلی آن با سازمان همیاری شهرداری های استان منعقد شد و توسعه سالن برای برگزاری مطلوب مراسم نیاز خراسان جنوبی بود.
  وی افزود: اعتبار بازسازی و تجهیز این سالن از محل اعتبارات بهسازی و منابع استانی تامین می شود.
  محبی تصریح کرد: در حال حاضر برای برگزاری مراسم و جلسات استانی از سالن گلبانگ و دیگر سالن ها استفاده می شود.
  وی گفت: استاندار خراسان جنوبی توجه ویژه ای به بازسازی سالن علامه فرزان داشته و دستور داده است که خارج از تشریفات اداری این موضوع در دستور کار قرار گیرد و سازمان همیاری شهرداری ها هم با همکاری سازمان برنامه و بودجه به طور جهادی این موضوع را پیگیری می کنند.
  سالن آمفی تئاتر علامه فرزان بیرجند با یکهزار و ۵۰۰ متر مربع زیربنا بهمن ماه سال ۱۳۹۶ بر اثر اتصال سیم های برق داخل سالن در آتش سوخت. این سالن از مکان های اصلی اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در مرکز استان بود.
  ۷۵۵۹*۳۰۲۸

  انتهای پیام /*


  فرهنگي


  هنري


  سالن علامه فرزان


  بيرجند

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر