سبک نو

وزارت اطلاعات پیگیر تامین توامان امنیت و آرامش است

admin
۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
10 views
صفر نظر
 • این مقام مسئول روز پنجشنبه در دیدار با مدیران رسانه های خراسان رضوی در مشهد افزود: سربازان گمنام امام زمان(عج) با چشمانی بیدار برای خنثی سازی اقدامات گروههای تروریستی تلاش می کنند و اجازه نخواهند داد عناصر فاسد امنیت روانی، اجتماعی و اقتصادی را نشانه روند.
  وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران کشوری مقتدر، سربلند و پیروز در معادلات منطقه ای و بین المللی است ادامه داد: تهدیدات خارجی که از سوی برخی قدرتها مطرح می شود ریشه در برتری و توانمندیهای جمهوری اسلامی ایران در عرصه های بین المللی، موشکی و دستاوردهای هسته ای کشورمان دارد.
  مشاور وزیر و مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: کشورهایی که نتوانسته اند در حوزه های پیرامونی اراده خود را بر مردم ایران تحمیل کنند درصدد انتقام گیری برآمده و علیه جمهوری اسلامی فعالیت می کنند. با این وجود جمهوری اسلامی در وضعیت کنونی فاقد تهدید نظامی است زیرا هیچ قدرتی جرات تعرض به ایران را ندارد ولی تهدیدات نرم در داخل را پیگیری می کنند.
  وی ادامه داد: تهدیدات نرم بر پایه مسائلی ساده و فراگیر از قبیل بیکاری، محرومیت و تبعیض شکل می گیرد لذا باید ریشه فقر و محرومیت را بزداییم و همه مسئولان در این زمینه وظیفه دارند.
  او گفت: کارکنان اداره کل اطلاعات خراسان رضوی بر اساس وظیفه ملی و رهنمودهای مقام معظم رهبری در چارچوب منافع ملی گام برداشته و متعلق به اصل نظام هستند. بر این اساس مورد اعتماد معظم له بوده و خواهند بود.
  مشاور وزیر اطلاعات افزود: در چارچوب وظایف سازمانی و انتظارات رهبر معظم انقلاب اسلامی از ظرفیت همه دستگاههای امنیتی بهره خواهیم گرفت و برای حفظ اقتدار ملی و امنیت کشور سرسختانه تلاش می کنیم و علاوه بر آن برای پاسخگو کردن دستگاههای اقتصادی در جهت اجرای وظایف قانونی همکاری و تلاش خواهیم کرد.
  وی ادامه داد: اصحاب رسانه، دستگاههای فرهنگی و رسانه ها باید با هم افزایی و همکاری گامهای بهتری در مسیر بسط امنیت بردارند.
  او بر جایگاه رسانه ها در ارتقا فرهنگ و مدیریت افکار عمومی تاکید و بیان کرد: از گفت و گو، اظهار نظر و تبادل اطلاعات حمایت کرده و انتقال را زمینه ساز پیشرفت کشور می دانیم اما در عین حال انتظار داریم اصحاب رسانه در چارچوب فعالیت حرفه ای در مقابل اظهارات غیرصحیح و هدفمند که زمینه ساز فعالیت دشمن در کشور است موضعگیری نمایند.
  ۷۴۹۶/۱۸۵۸

  انتهای پیام /*


  سياسي


  اداره كل اطلاعات


  رسانه ها


  خراسان رضوي

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر