سبک نو

وزیر بهداشت از کوره های آجرپزی جنوب تهران دیدن کرد

admin
۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
4 views
صفر نظر
 • به گزارش ایرنا، سید حسن قاضی زاده هاشمی پیش از ظهر امروز به همراه هدایت الله جمالی پور فرماندار ویژه ری، سمیع الله حسینی مکارم سرپرست شهرداری تهران، حسین خلیل آبادی و ناهید خداکرمی دوعضو شورای شهر از مرکز خدمات سلامت محور ساکنان کوره های آجرپزی منطقه ۲۰ در روستای محمود آباد و ساکنان کوره های آجرپزی روستای غنی آباد و محمود آباد خالصه در شهرستان ری بازدید کرد.
  شهرداری منطقه ۲۰ (شهرری) دراین بازدید گفت: ۲۴ تیم پزشکی به همراه هشت پزشک متخصص از پنجم اردیبهشت ماه به مدت سه روز در این کوره ها مستقر شده و خدمات بهداشتی، درمانی و دارویی رایگان در منطقه ارائه می کنند.
  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این بازدید در ادامه برنامه های ویژه هفته سلامت با همراهی سرپرست شهرداری تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری از این مناطق محروم انجام شد.
  سید حسن قاضی زاده هاشمی با تاکید برارتقای سطح بهداشت و درمان ساکنان مناطق جنوب تهران، تصریح کرد: خیران زیادی به مردم این منطقه یاری می رسانند که نیاز است تا از این ظرفیت بیشتر استفاده شود.
  وی ادامه داد: فرماندار شهرستان ری بر اساس هماهنگی های انجام گرفته به مشکلات مردم این منطقه رسیدگی بیشتری خواهد کرد.
  به گزارش ایرنا، در حدود ۲ هزار نفر در کوره های آجر پزی جنوب تهران ساکن هستند، این کوره ها که اغلب در شرق شهرری و درمحدوده شهرستان ورامین واقع شده اند، دارای حداقل امکانات زندگی می باشند و کارگران فصلی که بیشتر از مناطق جنوبی خراسان رضوی و بخشی هم افغانستانی هستند به دلیل کمبود آب و بیکاری به این مناظق مهاجرت کرده اند.
  ۶۰۰۳

  انتهای پیام /*


  اجتماعی


  وزیر بهداشت


  جنوب تهران


  آجرپزی

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر