سبک نو

۲۶ هزار نفر در آذربایجان غربی حامی ایتام هستند

admin
۱ خرداد ۱۳۹۷
18 views
صفر نظر
 • عزیز سهندی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سال گذشته حامیان خیّر آذربایجان غربی ۱۷۸ میلیارد و ۲۴۸ میلیون ریال به ایتام تحت پوشش خود کمک کردند که امیدواریم امسال این کمک ها افزایش یابد.
  وی با تاکید بر افزایش تعداد حامیان از طریق اجرای طرح حامی یابی، ابراز امیدواری کرد که با اجرای این طرح ۲ هزار حامی جدید برای ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ( ره) استان جذب شود.
  وی با اشاره به راه اندازی بازارچه اشتغال مددجویان کمیته امداد در آذربایجان غربی بیان کرد: این بازارچه از سوم تا دهم خرداد ماه جاری در پارک ائللر باغی ارومیه دایر می شود و در آن محصولات مددجویان به فروش می رسد.
  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: همچنین در روزهای ۱۰ و ۱۱ خرداد ماه جاری با همکاری شهرداری ارومیه در آمفی تئاتر روباز پارک ائللر باغی ارومیه جشن رمضان را برای مددجویان تحت پوشش و مردم برگزار خواهیم کرد.
  به گزارش ایرنا، کمیته امداد امام خمینی(ره) با هدف رسیدگی به امور نیازمندان با فرمان امام راحل در سال ۱۳۵۷ شمسی فعالیت خود را آغاز کرد.
  رسیدگی به مشکلات خانواده های نیازمند، پرداخت کمک هزینه های ازدواج و تحصیل برای دختران و پسران نیازمند، کمک های موردی برای خانواده های متقاضی، اعطای جهیزیه، کمک به ایتام و همچنین دلجویی از بیماران نیازمند از جمله فعالیت های کمیته امداد امام خمینی(ره) به شمار می رود.
  ماه مبارک رمضان، از جمله زمان های طلایی برای جلب مشارکت های مردمی در راستای کمک به نیازمندان است و طرح های مختلفی در این ماه به اجرا در می آید.
  ۸۱۳۷/۳۰۷۲

  انتهای پیام /*


  اجتماعي


  كميته امداد


  ايتام


  آذربايجان غربي

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر