سبک نو

خدمات اتوبوسرانی اصفهان به نمازگزاران عید فطر رایگان است

admin
۲۳ خرداد ۱۳۹۷
6 views
صفر نظر
 • ‘ علیرضا صلواتی ‘ روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: ۴۰۰ دستگاه اتوبوس در اصفهان از ۲۵ مبداء کار خدمات رسانی به نمازگزاران عید سعید فطر را از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه بامداد برعهده خواهند داشت که از این تعداد ۳۰۰ دستگاه بصورت مستقیم و ۱۰۰ دستگاه بصورت غیر مستقیم نمازگزاران را به مقصدهای تعیین شده منتقل می کنند.
  وی اضافه کرد: همچنین خط یک تندرو ( بی آر تی ) اتوبوسرانی اصفهان حد فاصل ندامتگاه تا پایانه باغوشخانه اصفهان به شهروندان خدمات ارائه می دهد و نمازگران می توانند در ایستگاه مصلا این خط پیاده و سوار شوند.
  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان ادامه داد: قطارشهری اصفهان نیز از ساعت هفت تا ۱۴ روز جمعه از دو مسیر شهرک قدس تا میدان آزادی و پایانه صفه با میدان آزادی آماده خدمات رسانی به نمازگران عید سعید فطر است.
  خاطرنشان می شود، قطارشهری اصفهان روزهای جمعه به جز روز قدس و عید سیعد فطر تعطیل بوده است.
  وی با اشاره به محدودیت های ترافیکی در اطراف مصلای امام خمینی (ره) اصفهان در روز جمعه گفت: برای رفاه حال شهروندان هنرستان های فضلی نژاد واقع در خیابان شیخ مفید و علاقه مندان و شهدای فرهنگ واقع در خیابان سعادت آباد همچنین پارکینگ های ‘ مخابرات ‘ در محدوده تخت فولاد، ‘ راه و شهرسازی ‘ و ‘ ورزشگاه امین ‘ در خیابان سعادت آباد و ‘ فروشگاه هایپر’ واقع در خیابان مصلا برای پارک رایگاه خودروهای نمازگزاران در نظرگرفته شده است.
  صلواتی با اشاره به اینکه عده ای از نمازگزاران برای حضور در مصلای اصفهان از موتورسیکلت و دوچرخه استفاده می کنند گفت: برای رفاه حال این شهروندان فضاهایی در مجاورت درهای شرقی و غربی مصلا جهت پارک این وسائل نقلیه درنظرگرفته شده است.
  خاطرنشان می شود ستاد نماز جمعه اصفهان روز چهارشنبه اعلام کرد: نماز عید سعید فطر در ساعت هفت و ۳۰ دقیقه بامداد جمعه در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) این شهر به امامت ‘ سید یوسف طباطبایی نژاد’ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان برگزار می شود.
  ۲۰۹۳

  انتهای پیام /*


  اجتماعی


  شهرداری


  حمل و نقل


  اصفهان

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر