سبک نو

باید به سمت کارایی بیشتر و بهبود بهره وری حرکت کنیم

admin
۳۰ خرداد ۱۳۹۷
10 views
صفر نظر
 • به گزارش روز ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، «هوشنگ خندان دل» درهمایش معاونان هماهنگی در امور عمرانی استانداری های سراسر کشور که عصر امروز -چهارشنبه- در وزارت کشور برگزار شد، از معاونان هماهنگی امور عمرانی استانداری ها خواست با ارتباط موثر با نمایندگان مردم در شهرستانها در مجلس شورای اسلامی و اطلاع رسانی به موقع به آنان، زمینه اتخاذ تصمیمات مهم در مرکز قانونگذاری کشور را فراهم کنند.
  این همایش یکروزه که در وزارت کشور برگزار شد با تشکیل سه کارگروه با هدف بهبود شیوه های موثر در خدمات رسانی به مردم به کار خود پایان داد.
  معاون عمران و توسعه امورشهری و روستایی وزارت کشور درجمع بندی مباحث مطروحه در این همایش گفت: تشکیل سه کارگروه با عنوان کارگروه « قوانین، مقررات و دستورالعمل ها»، کارگروه «ساختار و جایگاه وزارت کشور» و کارگروه «هماهنگی بین بخشی» می تواند به بهبود روش های مدیریت و فراهم ساختن شرایط برای عملکرد آگاهانه در ارائه خدمات در حوزه ماموریت خود کمک کند.
  خندان دل با اشاره به جایگاه مهم معاونان عمرانی استانداری ها در بهبود شیوه های خدمت رسانی از طریق طرح مسائل مهم در کارگروههای سه گانه گفت: شما ذی صلاح ترین افراد برای شناخت مسائل عمرانی استان ها و ارزیابی وضع موجود و حرکت در جهت بهبود بهره وری هستید.
  معاون وزیر کشور همچنین از معاونان عمرانی استانداری های معین ستاد مرکزی اربعین حسینی خواست: با مطلوب ترین وضعیت به همکاری با این ستاد ادامه دهند.
  وی در پایان با تقدیر از «سیدمحمدعلی افشانی» معاون سابق عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور و شهردار (کنونی) تهران گفت: افشانی در مدت کوتاه حضور خود در این حوزه، تغییرات موثر و قابل توجهی بوجود آورد و مسئولیت فعلی ایشان در شهرداری تهران، مسئولیتی بسیار سنگین است که برای ایشان آرزوی موفقیت می کنیم.
  سیام**۳۰۷۰** ۱۷۲۴

  انتهای پیام /*


  سياسي


  وزارت كشور


  بهره وري


  معاون شهري و روستايي

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر