سبک نو

ساخت پایانه پروازهای خارجی فرودگاه لارستان رو به اتمام است

admin
۳۰ خرداد ۱۳۹۷
6 views
صفر نظر
 • به گزارش ایرنا جلیل حسنی، چهارشنبه در بازدید از روند احداث پایانه پروازهای خارجی فرودگاه لارستان افزود: با توجه به اهمیت این فرودگاه، پیگیر هستیم تا این پایانه هر چه زودتر به بهره برداری برسد.
  وی، بیان کرد: فرودگاه یکی از زیرساخت های اصلی برای رونق اقتصادی به شمار می آید و حتی در معادلات اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و توسعه پایدار نیز تاثیر و نقش بی بدیلی دارد.
  حسنی اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های خوبی که شهرستان لارستان از آن برخوردار است، فرودگاه این شهرستان زمینه خوبی برای جذب سرمایه گداران و گردشگران است.
  فرماندار ویژه لارستان ادامه داد: حضور سرمایه گذاران برای سرمایه گداری در این منطقه می تواند زمینه را برای تقویت پرواز های این فرودگاه مساعد و مهیا کند.
  حسنی همچنین به بازدید خود از سایر قسمت های فرودگاه لارستان اشاره و اظهار کرد: کارهای خوب و قابل قبولی در این فرودگاه انجام و این مجموعه به تجهیزات مناسبی مجهز شده است.
  مدیر کل فرودگاه لارستان نیز در این بازدید گفت: این فرودگاه یکی از فعال ترین فرودگاه های جنوب کشور به شمار می آید و در هفته ۲۸ پرواز از این فرودگاه انجام می شود.
  امین الله صولتی افزود: همه روزه نیز از این فرودگاه پروازهای خارجی به مقصد کویت، قطر، امارات متحده عربی (دبی ـ شارجه) و پروازهای داخلی به مقصد تهران صورت می گیرد.
  فرماندار ویژه لارستان در ادامه در نشستی با مدیر کل، معاونان، مسئولان حوزه حراست و پلیس فرودگاه لارستان، مسایل و مشکلات حوزه های مختلف این فرودگاه را از جمله موارد اداری، حفاظتی و امنیتی را مورد بحث و بررسی قرار داد.
  شهرستان لارستان به مرکزیت لار در فاصله ۳۷۸ کیلومتری جنوب شیراز واقع شده است.
  ۷۳۶۸ /۶۱۱۸

  انتهای پیام /*


  اجتماعي


  معاون استاندار


  فرودگاه


  لارستان

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر