سبک نو

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری عازم بروکسل شد

admin
۳۰ خرداد ۱۳۹۷
8 views
صفر نظر
 • به گزارش ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین همایش همکاری‌های بین‌المللی اقتصادی و فناوری ایران و اروپا، ۳۱ خرداد تا اول تیرماه سال جاری با موضوع همکاری های اقتصادی و فناوری، به همت موسسه مطالعاتی ‘رَوَند’ و با همکاری وزارت امور خارجه و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در بروکسل برگزار می شود.
  دور نخست این همایش سه سال پیش در وین برگزار شد.
  دومین همایش همکاری‌های بین‌المللی اقتصادی ایران و اروپا با محوریت همکاری های طرفین بر روی موضوعاتی چون توسعه اقتصادی و فناوری، رشد جامعه استارتاپی و نیز بین‌المللی سازی شرکت های دانش بنیان برگزار می شود.
  سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از سخنرانان افتتاحیه این همایش خواهد بود.
  در این همایش سیاست گذاران و تصمیم گیران عالی رتبه و مدیران ارشد اجرایی از ایران، اروپا و سایر نقاط جهان برای بحث و تبادل نظر در خصوص «افق های جـدید همکاری» و «شناسایی ظرفیت های موجود و فرصت های اجرایی در راستای شکوفا کردن اقتصاد و فناوری و مشخص کـردن چشم اندازهـای امیدوارکننده در شرایط فعلی»، حضور خواهند یافت.
  در این همایش دو روزه، نشست های تخصصی با موضوعاتی چون «چشم انـداز استـارتاپ هـا در ایـران»، «مشارکت در حوزه فین تک (فنـاوری ها و نـوآوری های مـالی)»، «سرمایه گـذاری و کسب و کـار در ایـران»، «انـرژی و منـابع ملی» و «صنـدوق هـای سرمـایه گـذاری» نیز برگزار خواهد شد.
  علمی*۱۸۳۶*۲۰۱۷

  انتهای پیام /*


  علمی آموزشی


  معاونت علمی


  ستاری


  اتحادیه اروپا

  برچسب ها :
 • مطالب مرتبط
 • ارسال نظر