بهترین برندهای رنگ مو (30 رنگ موی معروف و ویژگیهای انها)

یکی از دغدغه‌های خانم‌ها هنگام رنگ مو، برند آن است. زیرا اگر رنگ موی اشتباهی انتخاب کنید، مو یا حتی پوست شما آسیب دیده و نتیجه مورد نظرتان حاصل نمی‌شود. بهترین رنگ موها معمولا در طی آزمایشات و به طور واقعی قرار گرفته می‌شود. رنگ مو باید ویژگی‌های منحصر به فردی داشته و شباهت بیشتری به رنگ انتخابی شما داشته باشد.

امروزه برندهای مختلف ایرانی و خارجی رنگ موی زیادی وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های متفاوتی دارد. به همین دلیل انتخاب اینکه کدام یک از این برندها بهتر است، می‌تواند کار مشکلی باشد. اما در این مقاله می‌خواهیم بهترین برندهای رنگ مو را به شما معرفی کنیم.

بهترین رنگ مو باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

بهترین برندهای رنگ مو (30 رنگ موی معروف و ویژگیهای انها)

همانطور که گفتیم، هنگام رنگ کردن مو یکی از مواردی که اهمیت دارد، برند آن است. زیرا اگر برند اشتباهی انتخاب کنید موهای شما آسیب می‌بیند. در این بخش می‌خواهیم به شما بگوییم که یک برند رنگ مو باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد.

آسیب نزدن به مو

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ای که هنگام انتخاب برند رنگ موی خود باید به آن دقت کنید، آسیب نزدن آن به ساقه مو است. رنگ مویی که شما انتخاب می‌کنید، نباید به ساقه موهایتان آسیب بزند، زیرا برخی از ترکیبات موجود در رنگ موها موجب سوختگی ریشه‌های مو شده و فولیکول‌های مو را به طور کلی از بین می‌برند. در چنین شرایطی شما از هر مقدار اکسیدان یا موادی هم استفاده کنید، کیفیت پایین رنگ مو به ساختار موی شما آسیب می‌رساند.

رنگ موی نامناسب همیشه ریشه‌های مو را نمی‌سوزاند. بلکه احتمال دارد اثرات نامناسب دیگری روی ساختار مو داشته باشد. برای مثال برخی از رنگ موها به دلیل کیفیت پایینی دارند، باعث از بین بردن ساقه مو به طور کامل شده و ساقو مو را می‌شکنند. هنگامی که ساقه مو آسیب ببیند، دیگر نگه داشتن آن روی سر فایده‌ای نخواهد داشت و باید موهای خود را کوتاه کنید. بهترین برند رنگ مو باید رنگ موی شما را همراه با درخشندگی و براقیت طبیعی مو تغییر دهد.

بدون اثرات تحریک کنندگی

اثرات تحریک کنندگی مو یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که باید هنگام خرید بهترین رنگ مو به آن دقت و توجخ داشته باشید. با وجود اینکه برخی از مارک‌های رنگ مو آسیبی به ریشه یا ساقه موی شما وارد نمی‌کنند اما ممکن است باعث ایجاد حساسیت و آلرژی در پوست سر شما شوند. چراکه رنگ مو از انواع مواد شیمیایی مختلفی تشکیل شده است که هر کدام با غلظت بالایی به کار برده شده اند و ممکن در پوست سر شما حساست و آلرژی ایجاد کند. برای مثال، اثر تحریک کنندگی برخی از رنگ موهای بی کیفیت موجب نمایان شدن پوسته سر یا قرمز شدن سر می‌شود. برخی از افراد امکان دارد نسبت به مواد شیمیایی موجود در رنگ مو حساسیت زیادی نشان داده و در موارد شدیدتر، به التهاب یا تورم پوست سر دچار شوند. در نتیجه بهتر است هنگام خرید رنگ مو به این موارد دقت زیادی داشته باشید.

با وجود اینکه خرید رنگ موی ارزان بسیار مقرون به صرفه و وسوسه کننده است اما در شرایطی که نسبت به کیفیت رنگ موی خود و کارایی آن مطمئن نیستید، برای خرید آن اقدام نکنند.

بدون اثرات سمی

بسیار از افراد از سمی بودن مواد شیمیایی موجود در رنگ مو اطلاعی ندارند. اما در حقیقت برخی از انواع رنگ مو طی چندین سال آسیب زیادی به فرد می‌رسانند. در صورتی که رنگ مو اثرات سمی داشته باشد، ممکن است باعث بروز برخی از عوارض خطرناک در بدن یا حتی مرگ شود. مواد شیمیایی موجود در رنگ ذرات بسیار ریزی دارند و گاهی ممکن است از محل فولیکول مو رد شده و وارد بدن شوند. اگر مواد شیمیایی اثرات سمی داشته باشد، به مرور زمان یا حتی به شکل ناگهانی به داخل بدن راه پیدا می‌کند.

گاهی اوقات ممکن است بوی رنگ نیز شامل مواد شیمیایی باشد. استنشاق مواد سمی باعث سردرد و سرگیجه و در برخی موارد باعث مرگ می‌شود. بدین ترتیب باید موادی را انتخاب کنید که نه تنها اثرات سمی ندارند، بلکه باعث برق شدن موهای شما نیز می‌شوند.

ثابت بودن

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین برند رنگ مو که باید آن را هنگام خرید رنگ مو لحاظ کنید، این است که در برابر هوا، نور خورشید و تعریق ثابت باشد. به طور کلی رنگ مو در روزهای اولیه بسیار پررنگ است اما بعد از چندین بار شستن به مرور رنگ آن تعییر پیدا کرده و به یک رنگ ثبات می‌رسد. اما در صورتی که رنگ مو کیفیت پایینی داشته باشد، بعد از رسین به این ثبات با شسته شدن به مرور زمان کمرنگ‌تر می‌شود. در صورتی که باید رنگ موی با کیفیتی را انتخاب کنید که چنین اتفاقی برای آن نیوفتند و به مرور زمان و با تغییرات محیطی، رنگ آن کمرنگ‌تر نشود.

مقاوم در برابر شوینده‌ها

مقاوم در برابر شوینده‌ها یکی دیگر از مهم‌ترین مواردی است که باید در یک برند با کیفیت رنگ مو وجود داشته باشد. شوینده‌های سر مانند شامپو، لوسیون یا صابون‌ها دارای مواد شیمیایی مختلی هستند و برخی از آن‌ها که کیفیت خوبی ندارند، در ماقبل شوینده‌های مختلف واکنش نشان می‌دهند. این واکنش ممکن است به شکل‌های مختلفی خود را نشان دهند. برای مثل ممکن است رنگ مو بعد از استفاده از شامپو تغییر کند یا بخش‌هایی از مو سفید شود. همچنین یک رنگ موی با کیفیت مو باید در محلول‌های آبی یا سایر محلول‌های شیمیایی پایدار بوده و خاصیت خود را حفظ کند.

مطلب مشابه: بهترین برندهای لوازم آرایشی؛ ویژگی های لوازم آرایشی مرغوب و با کیفیت

بهترین برندهای رنگ مو کدامند؟

حال که با بهترین ویژگی‌های رنگ مو آشنا شدید، در این بخش قصد داریم بهترین رنگ موهای خارجی و ایرانی را به شما معرفی کنیم. این رنگ موها به شرح زیر هستند:

برندهای ایرانی

برندهای ایرانی هر دو در بازار یافت می‌شوند اما در صورتی که می‌خواهید قیمت رنگ مویی که می‌خرید مناسب باشد، باید به سراغ رنگ موهای ایرانی بروید که به شرح زیر هستند:

رنگ موی مارال

بهترین برندهای رنگ مو (30 رنگ موی معروف و ویژگیهای انها)

اولین رنگ موی ایرانی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم مارال است. برند مارال یکی از معروف‌ترین برندهای رنگ موی ایرانی محسوب می‌شود که ترکیبات گیاهی مانند روغن بادام شیرین، روغن آرگان و روغن هسته انگور دارد. این رنگ مو با وجود این ترکیبات به موهای شما آسیبی نرسانده و در کنار زیبا کردن آن، موجب نرم و لطیف‌تر شدن آن نیز می‌شود. این برند همچنین از نظر تنوع رنگ مو نیز حرف‎‌های زیادی برای گفتن دارد. در نتیجه شما هر رنگ مویی را که بخواهید در کاتالوگ این برند پیدا می‌کنید.

جالب است بدانید که این رنگ مو اولین تولید کننده رنگ با رنگدانه‌های لاونشتاین آمریکت است که باعث بالا بردن کیفیت آن و قوی‌تر شدن پیگمنت‌هایش شده است. در نتیجه برند مارال هر نوع رنگ مویی را به خوبی پوشش می‌دهد. حجم رنگ موی مارال 100 میلی گرم بوده و برای بیشتر موها این مقدار کافی است. ناگفته نماند که این برند شامپو رنگ نیز دارد که در عرض 10 دقیقه می‌توانید موهای خود را رنگ کنید.

البته باید یادتان باشد که نوع فانتزی این رنگ‌ها تنها روی موهای رنگ شده جواب می‌دهد. این محصول می‌تواند با توجه به میزان مراقبت شما بین یک هفته الی یک ماه ماندگاری داشته باشد. حجم این رنگ مو 200 میل بوده و بسیار ایمن است. همچنین درصد کمی از آمونیاک داخل آن وجود دارد که نگرانی شما را از مشکل تنفسی و سوزش سر از بین می‌برد.

رنگ موی بیول

بهترین برندهای رنگ مو (30 رنگ موی معروف و ویژگیهای انها)

این رنگ موی ایرانی با فرمولاسیون آلمانی ساخته شده است. محصولات این برند هم برای آقایان و هم برای بانوان تولید می‌شوند. این برند با توجه به نداشتن آمونیاک و درصد کمی از آن که معمولا سه درصد است، مورد استقبال خریداران زیادی قرار گرفت. این رنگ مو دارای مقادیر زیادی ترکیبات طبیعی و گیاهی همچون کراتین هیدرولیز شده، روغن بادام، روغن سنجد، روغن جوانه گندم و ویتامین B است که از آسیب رسیدن به مو جلوگیری می‌کند.

رنگ موی بیول به دلیل اکسیداسیون با  تاخیر، رطوبت موهای شما حفظ شده و بعد از استفاده نیز خشک نشده و به آن ِآسیبی نمی‌رسد. ترکیبات طبیعی موجود در این رنگ مو باعث شده تا موهای شما نرم و لطیف و درخشان شود. رنگ موی بیول با برخورداری از رنگدانه‌های قوی، رنگ موی شما را ثابت نگه می‌دارد‌. حجم این رنگ مو نیز ۱۰۰ میل است.

مطلب مشابه: درباره پودر برنزه کننده؛ مراحل استفاده و نکات مهم پوست برنزه

رنگ مو آتوسا

بهترین برندهای رنگ مو (30 رنگ موی معروف و ویژگیهای انها)

رنگ موی ایرانی بعدی، رنگ موی آتوسا است که دارای ترکیبات و فرمولاسیون تحت نظارت لاونشتاین آمریکا است و موهای شما را زیبا و درخشان می‌کند. این رنگ مو، آسیبی به موهای شما نرسانده و موهای شما را لطیف می‌کند. برند آتوسا محصولات رنگ موی خود را در دو مدل کیت و تکی به بازار عرضه می‌کند. داخل کیت آن تیوپ رنگ، اکسیدان، دستکش، برس مخصوص و شامپو وجود دارد و تمامی ابزاری که برای رنگ مو نیاز دارید در این کیت یافت می‌شود. خصوصا این کیت برای آقایان بسیار مناسب است چراکه همه ابزار در دسترس آن‌ها بوده و می‌توانند بدون داشتن اطلاعات کافی از رنگ کردن و صرف نکردن زمان زیادی موهای خود را رنگ نکنند. در نسخه تکی آن نیز یک رنگ با کیفیت وجود دارد.

این برند همچنین تنوع رنگی زیادی برای محصولات رنگ موی خود در نظر گرفته است. رنگ موهای برند آتوسا دارای ترکیباتی همچون روغن بادام، روغن زیتون، روغن کنجد و نارگیل هستند که این تمامی این ترکیبات باعث نرم شدن و ابریشمی شدن مو بعد از رنگ کردن می‌شوند. یکی ویژگی‌های برجسته این رنگ مو، درخشان‌تر کردن مو است. در ترکیبات رنگ موی آتوسا، کراتین نیز وجود دارد که موهای آسیب دیده را ترمیم می‌کند. پیگمنت قوی این رنگ باعث می‌شود تا هر رنگ مو و با هر جنس مویی به راحتی رنگ بگیرد.‌

رنگ موی پروکسا 

بهترین برندهای رنگ مو (30 رنگ موی معروف و ویژگیهای انها)

این رنگ موی ایرانی در ایران و با مواد اسپانیایی تولید می‌شود. در رنگ موی پروکسا از کمترین میزان آمونیاک استفاده شده است که این مقدار یک درصد است. رنگ موی پروکسا تحت لیسانس شرکت professional cosmetics SA اسپانیا محصولات خودش را تولید کرده و کیفیت محصولات آن بسیار بالا است.

این رنگ مو پروتئینه و ویتامینه بوده و نه تنها به موهای شما آسیب نمی‌رساند، بلکه موجب ترمیم و تقویت موهای شما نیز می‌شود. رنگدانه‌های قوی این رنگ مو باعث شده تا رنگ مویی که روی موهای شما نمایان می‌شود، با رنگ موی کاتالوگ شباهت داشته باشد.

رنگ موی پروکسا با برخورداری از ترکیبات گیاهی، پروتئین گندم، خاصیت ضد زردی و ویتامین C باعث می‌شود تا موهای شما لطیف، نرم، درخشنده شود و هیچگونه سایه نارنجی و زردی در موهای شما باقی نگذارد.

رنگ موی کاترومر 

بهترین برندهای رنگ مو (30 رنگ موی معروف و ویژگیهای انها)

این شرکت، یک برند ایرانی است که فعالیت‌اش را از سال 1378 شروع کرد. این برند دارای محصولات با کیفیت و فرمولاسیون اسپانیایی بسیار مشهور و محبوب است. رنگ موهای این برند طبیعی بوده و دارای ۱۲۶ تنوع رنگی هستند.‌ رنگ موی کاترومر پوشانندگی بالایی داشته و رنگ‌دهی آن نیز بسیار قوی است.

رنگ موی آرکونام 

این شرکت، یکی از زیرمجموعه‌های شرکت بیول بوده و تحت لیسانس آلمان و زیر نظر شرکت بیول فعالیت می‌کند. رنگ‌ موهای آرکونام بسیار با کیفیت بوده و بسیار مرغوب هستند. این برند یکی از معروف‌ترین برندها در زمینه تولید محصولات حفاظت، زیبایی و تقویت مو شناخته می‌شود. این برند ترکیبات بسیار با کیفیت داشته و با مد روز بسیار تطابق دارند.

رنگ موی زی فام 

بهترین برندهای رنگ مو (30 رنگ موی معروف و ویژگیهای انها)

رنگ موی زی فام یک برند ایرانی است که بیشتر برای افرادی که قصد دارند موهای سفید یا خاکستری خود را بپوشانند، مناسب است. این رنگ مو به دلیل داشتن فیلتر uv جلوی تاثیر اشعه‌های مضر خورشید را گرفته و از تار مو افراد در برابر آن محافظت می‌کند. همچنین، سرم قبل و بعد از رنگ کردن، آسیب‌های ناشی از آمونیاک بر روی تارهای مو از بین می‌برد.

رنگ موی روت

بهترین برندهای رنگ مو (30 رنگ موی معروف و ویژگیهای انها)

تنوع رنگی این برند، باعث محبوبیت آن شده است که ۱۰۰ رنگ را شامل می‌شود. مواد اولیه این برند از کشور فرانسه تامین شده و باعث درخشان و براق شدن موهای شما شده و از شکنندگی مو جلوگیری می‌کند. این رنگ مو رنگدانه‌هایی با غلظت بالا دارد که حاوی ویتامین C بوده و دوام و پایداری خوبی در برابر شستشو دارد. رنگ موی روت حاوی روغن آرگان، بادام و زیتون، کراتین و پروتئین گندم است که موجب تقویت موهای شما می‌شود.

رنگ موی ویتامول 

بهترین برندهای رنگ مو (30 رنگ موی معروف و ویژگیهای انها)

برند ویتامول فعالیت خود را ابتدا با محصولات مراقبت از پوست و مو آغاز کرد. مواد اولیه محصولات شرکت ویتامول از شرکت‌های اروپایی و آمریکایی تامین شده و کیفیت بسیار بالایی دارند‌. این برند رنگ مو دارای ویتامین‌های B، E و عصاره جوانه گندم است که به جلوگیری از خشک شدن و شکننده شدن مو بعد از رنگ کردن کمک می‌کند. حجم رنگ‌ موهای برند ویتامول 120 میلی متری است که می‌تواند موهای شما را به خوبی پوشش دهد.‌

رنگ موهای خارجی 

حال که با انواع برندهای رنگ موهای ایرانی آشنا شدید، در این بخش می‌خواهیم انواع برندهای رنگ‌موهای خارجی را به شما معرفی کنیم که این برندها به شرح زیر هستند:

لورآل پاریس (L’oreal Paris) 

بهترین برندهای رنگ مو (30 رنگ موی معروف و ویژگیهای انها)

این برند با توجه به نیازهای واقعی بانوان و درخواست آن‌ها از یک رنگ موی مناسب، رنگ موهای بسیار با کیفیتی تولید کرده است. ناگفته نماند که این رنگ مو قیمت بالایی دارد.

مانیک پانیک (Manic Panic)

یکی دیگر از شرکت‌های خارجی که در تولید رنگ مو فعالیت می‌کند، مانیک پانیک است که شما می‌توانید با توجه به سن، شکل، بافت و حالت مو، رنگ و سایه مورد نظر خود را از این برند انتخاب کنید. برند مانیک پانیک هم رنگ موی دائمی و هم رنگ موی غیر دائمی تولید می‌‌کند که ‌می‌توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود هر کدام را انتخاب کرده و خریداری کنید.

گارنیر (Garnier)

بهترین برندهای رنگ مو (30 رنگ موی معروف و ویژگیهای انها)

گارنیر یک برند حرفه‌ای است که بیشتر مردم آن را می‌شناسند. برند گارنیر کار خود را از سال 1904 آغاز کرد و توانسته به یک محبوبیت قابل توجهی برسد.‌ این برند برای تولید رنگ موهای خود از ترکیبات طبیعی الهام گرفته و در طول زمان به فرمول پیشرفته‌تری دست پیدا کرده است تا زیبایی و استحکام مو را تضمین کند.

این شرکت، خود با متعهد به استفاده از یک منبع پایدار برای مواد تشکیل دهنده، کاهش اثرات زیست محیطی محصول، بهبود زیست تخریب پذیری فرمول‌های خود و همچنین حمایت از جوامع آسیب پذیر کرده است‌.

رنگ موی کلایرول (clariol)

بهترین برندهای رنگ مو (30 رنگ موی معروف و ویژگیهای انها)

این شرکت این شرکت یک شرکت آمریکایی است که در زمینه رنگ مو و مراقبت کامل از مو تخصص دارند. شرکت کلایرول در سال ۱۹۳۱ تاسیس شده است و از آن زمان تاکنون روز با روز رشد کرده و طیف گسترده‌ای از محصولات رنگ مو را برای مشتریان خود تولید می‌کند.

رنگ موی ریلون (Revlon ) 

بهترین برندهای رنگ مو (30 رنگ موی معروف و ویژگیهای انها)

این شرکت در کشورهای مختلف نمایندگی داشته و یکی از بهترین برندهای رنگ مو خارجی به شمار می‌رود. برند ریلون طیف گسترده‌ای از رنگ‌های مو مانند قهوه‌ای متوسط، قهوه‌ای طلایی روشن، قهوه‌ای تیره، بلوند متوسط، خاکستری روشن، قهوه‌ای مشکی، بورگوندی و بسیاری از محصولات دیگر را دارد‌. رنگ‌های این برند با کیفیت بوده و به موهای شما درخشندگی و نرمی را هدیه می‌دهد.

رنگ موی پروانا (Pravana) 

این رنگ مو یکی از بهترین رنگ موهای خارجی است که با وجود خارجی بودن آن، قیمت مناسبی دارد. همچنین تنوع رنگی آن بسیار گسترده است. برند پراوانا علاوه بر رنگ‌های طبیعی، رنگ‌های روشن را نیز به فروش می‌رساند.‌ رنگ‌های زنده و برخی از رنگ‌های پاستیلی این برند، باعث افزایش محبوبیت آن شده است. جالب است که بدانید این برند ادعا می‌کند که رنگ موهای آن از ماندگاری بیشتری در مقایسه با برندهای دیگر دارد.

این رنگ مو، هیچگونه مواد شیمیایی، پارابن، سولفات و سولفیت ندارد که این ویژگی آن را از سایر برندهای متمایز می‌کند. بیشتر افراد از بوی ناخوشایند رنگ مو شاکی هستند اما رنگ موهای این برند این مشکل را حل کرده و بوی خاصی ندارد. در نتیجه بوی آن شما را اذیت نمی‌کند.

رنگ موی ولا (wella koleston perfect)

بهترین برندهای رنگ مو (30 رنگ موی معروف و ویژگیهای انها)

این برند از سال 1880 تا به امروز فعالیت می‌کند اما برند رنگ موی آن یعنی ولا کولستون پرفکت از سال 1950 فعالیت خود را آغاز کرده که تا به امروز توانسته رضایت افراد زیادی را به خود جذب کند. برند ولا در کنار تولید رنگ‌های دائمی، رنگ‌ موی‌های نیمه دائمی نیز تولید می‌کند. نکته قابل توجه این است که برند ولا بیشتر به دلیل رنگ موی‌های قرمز پر رنگ خود شهر دارد.

رنگ موی ولا دارای فرمولی بدون آمونیاک بوده و دارای روغن نارگیل و روغن آلوئه ورا است که باعث درخشان شدن و زیباتر شدن موهای شما می‌شود.

رنگ موی الگون (elgon)

بهترین برندهای رنگ مو (30 رنگ موی معروف و ویژگیهای انها)

رنگ مو برای اولین بار در سال 1970 در کشور ایتالیا تاسیس شد که به دلیل کیفیت و کمیت محصول خود و سطح آمونیاک پایین به یکی از بهترین برندهای خارجی تبدیل شده است. برند الگون پوشانندگی بسیار بالایی داشته و به راحتی می‌تواند موهای خاکستری را پوشش دهد. با گذاشتن این رنگ مو شما از طبیعی شدن رنگ موی خود مطمئن خواهید بود که در عین حفظ سلامت مو، جلوه زیبایی برای موهای شما ایجاد می‌کند. رنگ موی الگون ارای مقادیر زیادی مواد مغذی با خواص روشن کنندگی و مرطوب کنندگی است.

رنگ موی والنسی (valancy)

بهترین برندهای رنگ مو (30 رنگ موی معروف و ویژگیهای انها)

این برند یک برند تخصصی آمریکایی است که در مواد تشکیل دهنده آن نرم کننده نیز دارد، در نتیجه با رنگ کردن موهای خود با این برند باعث نرم کردن آن نیز می‌شوید. نرم کننده موجود در رنگ والنسی از خشک شدن و شکنندگی تارهای موی شما جلوگیری می‌کند. برند آمریکایی والنسی یکی از بهترین رنگ موها برای موهای خشک محسوب می‌شود. در نتیجه اگر به دنبال رنگ مویی هستید که بخش عظیمی از موهای شما را بپوشاند، می‌توانید رنگ موی والنسی را خریداری کنید.

رنگ موی فرانک پراوست (Franck Provost)

این رنگ مو یم رنگ موی ایتالیایی بوده که یکی از رقبای کشور فرانسه محسوب می‌شود. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این رنگ مو پوشاندن موهای سفید است. چراکه این رنگ مو از رنگدانه‌های بسیار مطلوب تولید شده است که به همین دلیل موهای سفید را به خوبی پوشش می‌دهد.

جمع‌بندی

در این مقاله درمورد بهترین برندهای رنگ مو صحبت کردیم. در ابتدای مقاله ویژگی‌هایی که یک رنگ موی خوب باید داشته باشد را برای شما شرح دادیم. از جمله از این ویژگی‌ها می‌توان به آسیب نزدن به ریشه و ساقه مو، نداشتن اثرات تحریک کنندگی، بدون اثرات سمی، ثابت بودن، مقاوم در برابر شوینده‌ها و … اشاره کرد. رنگ موهای خارجی و ایرانی زیادی در بازار وجود دارند که از جمله از برندهای ایرانی می‌توان به مارال، بیول، دوماسی، ریتون و گارنیه اشاره کرد. همچنین برندهای خارجی نیز شامل لورال، یومی و … اشاره کرد.

اشتراک گذاری

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *