جملات انگیزشی موفقیت از بزرگان (نقل قول های انگیزه دهنده انرژی مثبت)

بالا رفتن از نردبان ترقی و پیشرفت نیازمند سخت کوشی، وقت شناسی و کمی خوش شانسی است زندگی ما انسان ها را افکارمان می سازد بنابراین باید بسیار آگاهانه افکارمان را کنترل کنیم آگاهانه انرژی مثبت ساطع را جذب کنیم. آگاهانه خوشحال و شاد باشیم و آگاهانه به اطرافیان مهر بورزیم.

در ادامه این مطلب مجموعه ای از جملات انگیزشی انرژی مثبت، جملات انگیزشی رسیدن به هدف و پیشرفت در کار و رشد برای شما گرد آوری کرده ایم.

جملات انگیزشی موفقیت از بزرگان (نقل قول های انگیزه دهنده انرژی مثبت)

جملات انگیزشی پیشرفت درکار ورشد

راه پیشرفت برای انسانی جوان این است که خودش را به هر طریقی می تواند بهبود دهد، و هرگز سوءظن نداشته باشد که کسی می خواهد مانع او شود.
آبراهام لینکلن

برای مطرح کردن پرسش‌های جدید، احتمالات تازه، نگاه کردن به مشکلات کهنه از زاویه‌ ای نو، نیاز به قوه تخیلی خلاقانه داریم. این امر موجب پیشرفتی واقعی در علم می‌ شود.
آلبرت انیشتین

همیشه با افرادی که از خودتان آگاهتر و موفق ترند، معاشرت کنید. این افراد، ناخودآگاه، جوانه رشد و پیشرفت را در وجودتان بارور می‌ کنند

چه پیشرفتی داریم می کنیم. در قرون وسطی احتمالا خودم را می سوزاندند. حالا به سوزاندن کتاب هایم قانع هستند.
زیگموند فروید

موفقیت، پیشرفت مداوم به سمت هدف های شخصی‌ ات است.
جیم ران

هیچ وقت کسی که مدام در حال پیشرفت است را مایوس نکن، هر چقدر هم پیشرفت او آهسته باشد.
افلاطون

مطلب مشابه: جملات انگیزشی برای افراد افسرده (متن های پُر انرژی با عکس نوشته های عالی)

برای رشد ڪردن باید سختی کشید. برای فهمیدن باید شکست خورد و برای بدست آوردن باید از دست داد. این قانون زندگیست پیشرفت هزینه دارد ولی ارزشمند است.

به کنار هم آمدن شروع است، کنار هم باقی ماندن پیشرفت است، و کنار هم کار کردن موفقیت است.
هنری فورد

هر وقت فکر کنی که موفقیت حاصل شده، پیشرفت متوقف می شود.
توماس واتسون

برای شروع لازم نیست عالی باشی ولی برای عالی شدن لازمه شروع کنی پس همین حالا پاشو و باقدرت شروع کن

پیشرفت بدون تغییر غیرممکن است، و کسانی که نتوانند افکار خود را تغییر دهند نمی توانند هیچ چیزی را تغییر دهند.
جرج برنارد شاو

برای موفقیت راز پیچیده ای وجود ندارد؛ آماده سازی، سخت کوشی و درس گرفتن از شکست ها

هر چه کمتر با بعضی از مردم معاشرت کنی، زندگی ات بیشتر پیشرفت خواهد کرد.
کالین پاول

تمام چیزهایی که در جامعه انسانی ارزشمند است بستگی به این دارد که فرصت پیشرفت به افراد داده شود.
آلبرت انیشتین

مطلب مشابه: متن درباره زن قوی ( جملات انگیزشی درباره زنان قوی و محکم)

جملات انگیزشی موفقیت از بزرگان (نقل قول های انگیزه دهنده انرژی مثبت)

جملات انگیزه دهنده در کارها

من فکر می کنم اصلی ساده در تجارت این است که اگر کارهایی که آسان تر هستند را زودتر انجام دهی، در واقع می توانی پیشرفت زیادی در کار داشته باشی.
مارک زاکربرگ

نارضایتی معقول، مقدمۀ پیشرفت است.
مهاتما گاندی

اگر از صد نفر بپرسید متضاد کلمه موفقیت چیست ؟ اکثرشان می‌ گویند شکست. اما این اشتباهی بزرگ است؛ متضاد کلمه موفقیت، تلاش نکردن است

خیلی از شکست های زندگی به خاطر اینه که نمی دونیم چقدر به موفقیت نزدیک بودیم وگرنه هرگز تسلیم نمی شدیم

کسانی که در این دنیا پیشرفت می کنند کسانی هستند که به دنبال شرایطی که می خواهند می گردند و اگر نتوانند آن را پیدا کنند، شرایط را ایجاد می کنند.
جرج برنارد شاو

بدون رشد و پیشرفت مداوم، واژه هایی مثل موفقیت و ترقی هیچ معنی ندارند.
بنجامین فرانکلین

رقابت همیشه باعث پیشرفت تو می شود، حتی اگر رقیبت پیروز شود.
کارلوس اسلیم

نارضایتی، اولین امر ضروری برای پیشرفت است.
توماس ادیسون

برای پیشرفت در زندگی باید چیزهایی که دوست نداری را رها کنی، کارهایی که دوست نداری انجام دهی را متوقف کنی. باید چیزهایی را پیدا کنی که خوشت می‌ آید، چیزهایی که در ذهنت قابل قبول هستند.
اگنس مارتین

یکی از کلید های موفقیت، داشتن نظم در انجام دادن کارهایی است که باید انجام دهید؛ حتی اگر میلی به انجامش ندارید اما می دانید که مهم هستند و باید انجام شوند.

مطلب مشابه: جملات انگیزشی انرژی بخش و مثبت همراه با عکس نوشته

جملات انگیزشی موفقیت از بزرگان (نقل قول های انگیزه دهنده انرژی مثبت)

جملات انگیزشی انرژی مثبت

با اراده‌ ای قوی می‌ توان سخت‌ ترین موانع را هم جا به جا نمود. کافی است که پشتکار و شهامت به خرج بدهید. فاصله مردان بزرگ با افراد حقیر در همین تلاش و شهامت برای رسیدن به هدف است.

بازنده کسی است که در انتظار معجزه می ماند… تا کسی از راه برسد و آرزوهایش را برآورده سازد، باور کن همه به دنبال رسیدن به آرزوهای خودشان هستند، خودت معجزه زندگی خودت باش، محدودیت های ذهنی ات را کنار بگذار، باورهای صحیح خود را تقویت کن و بسوی موفقیت گام بردار!!!!!

راز حقیقی موفقیت اینه که بدانید زندگی به یک سفر طولانی هواپیما شباهت دارد و شما باید تصمیم بگیرید که کجا می‌ خواهید بروید،سپس سوار شوید و به سوی مقصد پرواز کنید. پس”شجاعت پرواز” داشته باش

یکی از کلیدهای موفقیت، داشتن نظم در انجام دادن کارهایی است که باید انجام دهید؛ حتی اگر میلی به انجامش ندارید… اما می دانید مهم هستند و باید انجام شوند.”

فروختن آب به کسی که در بیابان مانده کار آسانیست که هر کسی می‌ تواند آن را انجام دهد، اما موفقیت در انتظار کسی است که بتواند به صحرانشینان ماسه بفروشد

مطلب مشابه: متن رسیدن به هدف؛ جملات فوق العاده انگیزشی رسیدن به اهداف

آسانسوری که بتواند شما را به بالاترین طبقه موفقیت برساند، از کار افتاده است و شما ناگزیرید که راهروی موفقیت را پله پله بالا روید.

این موقعیت نیست که انسان را می سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می کند

بزرگترین نقطه ی ضعف ما کوتاه آمدن است. مطمئن ترین راه برای موفقیت، تلاش “برای یک بار دیگر” است

امروز، روز من است چرا امروز ؟ هر روز ۲۴ ساعت است، این ۲۴ ساعت برای همه یکسان است، چه شما، چه من و حتی بیل گیتس نیز در یک روز ۲۴ ساعت دارد. زمان همه مان مساوی است، اما آیا همه مان به بهترین شکل از آن استفاده می کنیم ؟

امروز باید انجامش بدم. شما باید کاری را که خیلی وقت است از انجام دادن آن طفره می رفتید را امروز انجام دهید… شما باید قورباغه زشت را قورت دهید.

موفقیت را ابتدا در ذهنتان تصور کنید، سپس با چشم تان ببینید و بعد با جسم تان خلق کنید

جملات انگیزشی موفقیت از بزرگان (نقل قول های انگیزه دهنده انرژی مثبت)

جملات انگیزشی اعتماد به نفس

راه حل، خارج از گزینه های ممکن است. این جمله دلیلی محکم دارد. تفکر خلاقیت گرا، باعث موفقیت اکثر افراد موفق دنیا شده. شما اگر بتوانید از راه حل های خلاق در زندگی تان استفاده کنید، همیشه یک قدم از دیگران جلوتر خواهید بود.

این نیز بگذرد. در سخت ترین شرایط و پدیدار شدن مشکلات در زندگی، همیشه یادتان باشد: همه ی آن ها گذرا هستند… هیچکدام از آن ها نیامده اند تا ابد بماند.

موفقیت یک قدم بزرگ در آینده دور نیست، بلکه یک قـدم کوچک است که همین لحظه بر می داری

یادت باشه: اعتماد به نفس اولین گام به سوی موفقیت است ! اگر شما سه خصلت: انتقادپذیری، پوزش خواهی و شکرگزاری را در خود پرورش دهید مطمئن باشید که موفقیت به زودی در خانه تان رامی زند !

رؤیاهای‌ خودتان را بسازید در غیر این صورت فرد دیگری شما را برای ساختن رؤیایش به کار خواهد گرفت.

با این جملات انگیزشی به موفقیت خواهید رسید

مطلب مشابه: جملات انگیزشی کوتاه انرژی دار + عکس نوشته انگیزشی پروفایل

اگر می دانستید که افکارتان چقدر قدرتمند هستند، حتی برای یک لحظه ی دیگر هم منفی فکر نمی کردید …!

با این جملات انگیزشی به موفقیت خواهید رسید

پیروزی به معنای رَد کردن و پشت سر گذاشتنِ شکست‌ های متوالی بدون از دست دادن انگیزه و توان است. اگر می‌ خواهید به پیروزی دست پیدا کنید باید شکست خوردن را هم بلد باشید.

تنها راه تغییر هر چیز این است که خودت تغییر کنی.

اطراف من باهوش ترین افراد وجود دارند که به من کمک می کنند به خواسته ام برسم. مدیر هستید، این جمله کمک بزرگی به شما خواهد کرد که از حداکثر پتانسیل تیم کاری تان استفاده کنید.

وقتی می‌ خواهید در کاری موفق شوید تمام سعی‌ تان را بکنید که این کار را بهتر از بقیه انجام بدهید.

در زندگی سعی نکنید میان‌ بر بزنید، همین میان‌ برها در بلند مدت مسیر زندگی شما را به بیراهه می‌ کشند.

تصور کنید چقدر خوب می‌ شود مثلا بیست سال بعد سوار بر یک فِراری از کنار پراید یکی از آن ها عبور کنید و برایش دست تکان بدهید‌.

مطلب مشابه: بهترین متن های انگیزشی و موثرترین جملات انگیزه دهنده در مورد تلاش

جملات انگیزشی موفقیت از بزرگان (نقل قول های انگیزه دهنده انرژی مثبت)

جملات انگیزشی رسیدن به هدف

همه اشتباه می‌ کنند، ولی در آخر فقط آن هایی موفق می‌ شوند که زل می‌ زنند در چشم‌ های اشتباه‌ شان و می‌ گویند «درستت می‌کنم.»

سخت تلاش کن، جواب همین نزدیکی هاست. استرس و اضطراب معمولا از عدم وجود جواب صحیح برای سوال آتشین ناشی می شود. روزتان را با این طرز فکر شروع کنید که به پاسخ سوال تان خیلی نزدیک شدید.

حتی اگر شکست بخورم، یک قدم به خواسته ام نزدیک تر خواهم شد. این جمله به شما کمک می کند از شکست خوردن نترسید… اولین و بزرگترین ترس از شروع کاری، ترس از شکست خوردن است! پس به کمک این جمله، بر ترس از شکست غلبه کنید.

هر روز یک فرصت است. زمانی که مشغول به بازی های موبایل هستید یا زمانتان را صرف تماشای تلوزیون می کنید، یادتان باشد. دیگر هیچوقت این روز را نخواهید داشت… روزهایی که گذشتند تکرار نخواهد شد.

شاید موفقیت نسبی باشد، ولی بیشتر چیزها در زندگی مطلق‌ اند. مدرک، مدرک است، شغل، شغل است و سخت‌کوشی، سخت‌کوشی؛ کاملا ساده و مستقیم. زندگی شما بر اساس شانس‌ ها و فرصت‌ هایتان ساخته می‌ شود. هرگز چیزی را به شانس واگذار نکنید و هیچ وقت اجازه ندهید فرصت‌ها از دست‌ تان برود. طوری درس بخوانید که انگار فردایی وجود ندارد. اگر همه‌ی درس‌ هایتان را برای «فردا» بگذارید خیلی دیر می‌ شود.

من تنها فرد حاضر با استعداد و نبوغ مورد نیاز هستم. گاهی اوقات ما خودمان و داشته هایمان را دست کم می گیریم… بهتر است یادمان باشد خداوند فقط ما را به همین شکلی که هستیم آفریده، ما خاص آفریده شده ایم، مانند ما نه وجود داشته، نه وجود دارد و نه وجود خواهد داشت.

مطلب مشابه: متن های انگیزشی کسب و کار و موفقیت با عکس نوشته انگیزه دهنده موفقیت

اشتراک گذاری

نظرات کاربران