متن و شعر عاشقانه برای عشق از دست رفته؛ مجموعه اشعار و جملات غم‌انگیز

ما امروز در سایت ادبی و هنری روزانه قصد داریم جملات، اشعار و متونی زیبا را درباره عشق از دست رفته برای شما عزیزان قرار دهیم. پس اگر به چنین متونی علاقه دارید و یا به دنبال چنین مطالبی هستید؛ در ادامه همراه سبکنو باشید.

جملاتی درباره عشق از دست رفته

    تمان روز منتظرم که خبری از تو بشنوم و در شب‌های بی خوابی به تو فکر می‌کنم. تو منشا آرامش من در این جهان بودی و به نظر می‌رشد که با رفتن تو همه‌ی آرامش من نیز از بین رفته است. زندگی به جهنم تبدیل شده است؛ لطفا دوباره ذهن پریشان من را آرام کن.

    تو دیگر دوست دختر من نیستی، اما همچنان تنها زنی هستی که دوستش دارم و این دوست داشتن تا ابد ادامه خواهد داشت. تو مثل اعتیادی هستی که نمی‌خواهم ترک کنم. یکبار دیگر مال من باش و اینبار هر کاری می‌کنم که عشقمان پایدار بماند.

    عادت کرده بودم که روزهایم را با خواندن پیام‌هایت شروع کنم و با دیدن عکس‌هایت به پایان برسانم. من هنوز هم عاشقت هستم. می‌خواهم یکبار دیگر چهره‌ی زیبایت را ببینم و صدایت را بشنوم. زندگی بدون تو اصلا شبیه به زندگی نیست.

    ممکن است دیگر مال من نباشی، اما می‌دانم که تو تنها دختری هستی که می‌خواهم باقی عمرم را سپری کنم. تو به من عشق واقعی را آموختی و آماده هستم تا هرکاری را برای به دست آوردن دوباره‌ی عشقت انجام دهم. به من یک فرصت دیگر بده، لطفا.

    از وقتی که تو را دیدم، زندگی کردن بدون تو برایم غیرممکن شد. بدون وجود تو زنده ماندن برایم سخت شده است. چهره‌ی زیبا، لبخند دوست داشتنی و چشمان درخشانت؛ دلتنگ همه این‌ها هستم. آیا پیش من برمی‌گردی؟

جملاتی درباره عشق از دست رفته

    تو اولین مردی هستی که با وجودت قلب من را به تپش می‌اندازی و هم روح من را آرام می‌کنی. دلم برایت تنگ شده است؛ دلم برای گرمای وجودت تنگ شده است. ممکن است از من دور شده باشی اما از فکرم بیرون نرفته‌ای. چطور می‌توانم تو را بازگردانم، عزیزم؟

    وقتی با هم بودیم زندگی بسیار جادویی بود. حضور تو مرا از هر مشکلی در جهان نجات می‌داد. بدون تو، نمی‌دانم چگونه به زندگی ادامه دهم. لطفا نزد من برگرد و کاری کن که دوباره احساس زنده بودن کنم.

    یادت هست که تا چه اندازه دیوانه‌وار عاشق همدیگر بودیم، چقدر روزهایی که با هم گذراندیم زیبا بودند؟ من هنوز هم نمی‌فهمم که چه چیزی تغییر کرد. اما از یک چیز مطمئن هستم، عشق ما ذره‌ای هم تغییر نکرده است. عشق من، ما می‌توانیم این مشکل را حل کنیم. بگذار یکبار دیگر امتحان کنیم؟

    مدتی از جدایی ما گذشته است اما باور کن عزیزم، روزی نیست که به تو فکر نکرده باشم. من هنوز هم به اندازه‌ی روزهای اول عاشقت هستم. حس می‌کنم که تو هم همین احساس را داری، اینطور نیست؟

    من نمی‌توانم تو را از ذهنم خارج کنم؛ شاید هم نمی‌خواهم. زیرا در اعماق وجودم، همیشه می‌دانستم که تو عشق زندگی من هستی. عزیزم، من نمی‌توانم به کشی به غیر از تو فکر کنم. بگذار به عشقی که بینمون جاری است یک فرصت دیگر بدهیم؟

    وقتی برای اولین بار دست‌هایت را گرفتم، می‌دانستم که نمی‌خواهم به هیچ قیمتی تو را از دست دهم. عزیزم، عشق ما شایسته‌ی یک فرصت دیگر است.

    اوضاع بین ما خوب پیش نرفته است اما من هنوز هم دیوانه‌وار عاشقت هستم. من می‌خواهم که دوباره شاهزاده‌ی قلب من باشی.

    اگرچه ما نمی‌توانیم رابطه‌ی از دست رفته‌مان را دوباره درست کنیم اما خاطرات تو هنوز در قلب من هستند و هنوز تو را به یاد من می‌آورند. بدون تو بخشی از وجودم از دست رفته است.

جملاتی درباره عشق از دست رفته

    من می‌دانم که رابطه‌ی ما به پایان رسیده است و باید تو را فراموش کنم. اما نمی‌توانم! نمی‌دانم چرا! اما نمی‌توانم از تو متنفر باشم. به نظر می‌رسد که عشق من به تو روز به روز بیشتر می‌شود. دلم برایت تنگ شده است.

    ساعت دو و نیم صبح است و نیمه شب! هنوز با خاطراتی که از تو در سر دارم بیدار هستم. به یاد آوردن آن خاطرات مرا به گریه می‌اندازند. خیلی دلم برایت تنگ شده است؛ لطفا دوباره به زندگی من برگرد.

    من به تو قول دادم که دیگر مزاحمت نشوم. روزهای زیادی گذشته است و من همچنان سر قولم مانده‌ام. اما نمی‌توانم تو را فرموش کنم. هر روز و هر لحظه دلتنگ تو هستم. هنوز هم خیلی دوستت دارم. اگر امکان دارد به پیش من برگرد!

    حالا می‌فهمم که بدون تو زندگی معنایی ندارد. هنوز هم با تو زندگی می‌کنم. زندگی بدون تو برای من متوقف شده است. بدون تو نمی‌توانم به چیزی فکر کنم. هنوز هم خیلی دوستت دارم و دلتنگت هستم، عزیزم!

    اینگونه به نظر می‌رسد که باید دست از دوست داشتن تو بردارم. اما نمی‌توانم. روز به روز عشق من به تو همه‌ی مرزها را پشت سر می‌گذارد. دلم برایت خیلی تنگ شده است. لطفا، برگرد!

    بعد از جدایی، همیشه سعی دارم خودم را مجاب کنم که عشق و توجه فقط به من است. اما یک لحظه بعد، احساس می‌کم که حتی بیشتر از قبل تو را دوست دارم. دلم برایت خیلی تنگ شده است.

    وقتی روزهایی را به یاد می‌آورم که کنار هم و دست در دست هم قدم می‌زدیم، این احساس به من دست می‌داد که قدرتمندترین فرد در جهان هستم. آرزو می‌کنم که به آن روزها بازگردم. خیلی دلم برایت تنگ شده است.

جملاتی درباره عشق از دست رفته

    عزیزم، هر روز که از نبودنت می‌گذرد، زندگی کردن سخت‌تر می‌شود. به هم خوردن رابطه‌‌ی ما من را ضعیف کرده است و رنج زیادی را متحمل شده‌ام. بدون تو به سختی از پس این زندگی برمی‌آیم. دلتنگ آن روزها هستم!

    وقتی با اولین قدم‌ها وارد قلبم شدی، زندگیم را به نام تو نوشتم. اما حالا کجایی، عزیزم! خیلی دلتنگت هستم.

    یک شماره تلفن خاص همیشه در جایگاه اول فهرست شماره‌ها قرار می‌گیرد. اما به مرور زمان، این شماره کم کم به پایین فهرست رفته و دیگر اثری از آن باقی نمی‌ماند. من دلم برای آن شماره تنگ شده است. دلم برایت خیلی تنگ شده است.

    من هنوز نسبت به تو عشق عمیقی در خود احساس می‌کنم. روزهای زیاد و طولانی سپری شده‌اند اما هنوز هم عشق تو آرامش من را به هم می‌زند. دلم برایت خیلی تنگ شده است.

مطلب مشابه: جملات درباره عشق اول؛ متن هایی درباره عشق قدیمی و نخستین معشوق

    گفتند اشک بریز

    خالی میشوی

    خالی که نشدم هیچ

    پر شدم از بی کسی

    که چرا کسی اشک هایم را

    پاک نمیکند

    و بگوید اشک نریز تو

    من را داری

    اکنون تو رفته ای ، من هم خواهم رفت فرق رفتن تو با من این است که من شاهد رفتن تو هستم

    در ادامه

    تو رفتی و . . .

    . . . من آن خاطرات را بعنوان یک ستایش واقعی از عواطف انسانی خویش

    حفظ خواهم کرد .!!!

این مپندار که نقش تو رود از نظرم

خاطرت جمع که در خواب پریشان منی

در شب بی کسی ام یاد تو مهتاب منست

خود چراغی تو و در شام غریبان منی

    به کجا میروی ؟

    صبرکن !…

    صبر کن عشق زمین گیر شود بعد برو !

    یا دل از دیدن تو سیر شود بعد برو !

    تا زمانی کـه رسیدن بـه تـو امکان دارد

    زندگی درد قشنگیست کـه جریان دارد

    زندگی درد قشنگیست بـه جزء شبهایش

    کـه بدون تـو فقط خواب پریشان دارد

    یک نفر نیست تـو را قسمت مـن گرداند؟

    کار خیر اسـت اگر این شهر مسلمان دارد!

    خواب بد دیده ام اي کاش خدا خیر کند

    خواب دیدم کـه تـو رفتی بدنم جان دارد

    شیخ و مـن هردو طلبکار بهشتیم ولی

    مـن بـه تـو او بـه نماز خودش ایمان دارد

    این‌کـه یک روز مهندس برود در پی شعر

    سر و سریست کـه با موی پریشان دارد

    مـن ازآن روز کـه در بند توام فهمیدم

    زندگی درد قشنگیست کـه جریان دارد

جملاتی درباره عشق از دست رفته

تنت بوی غریبه می دهد

و الّا سگ های محله

بیخود واق واق نمی کنند

از مردانگی بدور است

هرزگی ات را ببینم

و به رویت بیاورم

امشب جایت را

در شعرهایم جدا انداخته ام

خواستی بخواب

اما فردا

با اولین تلنگر باران بی کسی ام به چشمانم

بزن به چاک…!

    وقتی تو با من نیستی از من چه می ماند

    از من جز این هر لحظه فرسودن چه می ماند

    از من چه می ماند جز این تکرار پی در پی

    تکرار من در من مگر از من چه می ماند

مطلب مشابه: متن ولنتاین غمگین؛ جملات گریه دار تنهایی در روز عشق

    عشق رو با هر شخصی تجربه نکن

    عشق چیز قشنگیه

    نذار ازش متنفر بشی

    تنها بمون

    سال ها تنها باش

    اما روحت رو با کسی قسمت نکن

    کـه نمیفهمتت

    انقدر تنها بمون تا اون کسیکه

    از درونت خبر داره پیدات کنه

عــطر ِ تَنت روی ِ پــیراهنـم مــانده ..

    امـروز بـویــیدَمَش عمــیق ِ عمــیق ِ!

    و با هـر نـفس بـغــضم را سـنگین تر کردم!

    و به یــاد آوردم که دیـگر ، تـنـت سـهم ِ دیگری ست…

    و غمـت سـهم ِ مــن!

اشتراک گذاری

نظرات کاربران