جملات انگیزشی بلند جانانه (75 متن انگیزه دهنده معروف رشد و پیشرفت)

در این مطلب متن های انگیزشی بلند و طولانی را به اشتراک بگذاریم. جملات انگیزشی در میان مردم جهان بسیار پر طرفدار هستند و به افراد انگیزه میدهند. متن انگیزشی بلند زیبا و طولانی جذابیت خاص خودشان را برای افرادی که به دنبال هدف هستند دارند و به راحتی میشود باعث برنامه ریزی برای رشد و پیشرفت شما بشوند.

جملات انگیزشی بلند جانانه (75 متن انگیزه دهنده معروف رشد و پیشرفت)

متن انگیزشی مفهومی

کسی که مصمم باشه به نهایت درجه موفقیت برسِ، اول باید این اصل رو یادبگیرهِ: پیشرفت، مرحله به مرحله صورت میگیرهِ. یک خانه آجر به آجر ساخته میشه . یک تیم فوتبال بازی به بازی جلو میرهِ تا به مقام قهرمانی برسِ. یک فروشگاه چند طبقه، مشتری به مشتری گسترش پیدا میکنِ, هر موفقیت بزرگ از یک سلسله موفقیت های کوچیک تر تشکیل میشِ.

اگر شما دنبال طلا هستید استراحتی وجود نداره. حتی زمانی که همه چیز به خوبی پیش میره. یادتون باشه اگر کارها خوب پیش میره به خاطر زراعتی که در گذشته انجام دادید، اما باید یادآوری کنم. اگر مزرعه رو آب ندید به سرعت خشک میشه. درست که بعضی ها توی خانواده‌های موفق به دنیا اومدن و نیاز به تلاش طیادی ندارن، اما بیشتر ما برای کسب نتیاج درخشان باید به سختی تلاش کنیم. طلای کمیاب جایزه آدمهای سختکوش و پیگیرهِ.

خودت را محدود نکن، بسیاری از مردم خود را به کاری که فکر می کنند می توانند انجام دهند محدود می کنند اما حقیقت این است که شما می توانید تا جایی که ذهن تان به شما اجازه دهد پیش بروید. پس به خاطر داشته باشید همواره به آن چه که باور دارید می توانید دست پیدا کنید

ما باید بپذیریم که همیشه تصمیمات درستی نخواهیم گرفت بلکه گاهی اوقات ممکن است اشتباه کنیم و باید درک کنیم که شکست مخالف و متضاد موفقیت نیست بلکه بخشی از آن محسوب می شود

کلمه جادوی برای موفقیت اکنون یا همین حالا است . فردا ،هفته آینده ، فلان روز، فلان وقت کلماتی هستن که شروع بدبختی و شکست شما میشن بعدا انجامش میدم تقریبا مترادف با کلمه هرگزِ انجامش نمیدم میشه. ما خودمون رو گول میزنیم، به خودمون میگییم یک روز شروع می کنم! ولی خداوکیلی چندبار از این یک روزا اومده . در حالی که باید بگیم همین الان شروع می کنم ، چرا حالا نه ؟

این دوتا گروه رو برسی کنیم. افرادی که فعال هستن و اهل عمل: اونها اقدام می کنن. کارها رو به انجام میرسونن . پیگیر نظرات و طرح ها هستن و اونها رو عملی می‌کنن.حالا افراد ناموفق: هیچ وقت کاری رو درست و حسابی انجام نمیدن. اینقدر این دست اون دست می کنن(تعلل) تا به همه ثابت بشه که نباید کار انجام میشد یا نمیتونم اینکارو انجام بدم یا اینکه دیگه برای انجام خیلی دیر شده.

به پیروزی فکر کنید. و ابدا به شکست فکر نکنید. در همه جا مثلا سر کار و حتی خونه افکار امیدبخش رو جایگزین افکار منفی کنید. وقتی با موقعیت سختی روبرو میشید به خودتون بگیید موفق میشم. نه اینکه بگی احتمالا شکست می‌خورم !

مطلب مشابه: جملات انگیزشی برای افراد افسرده (متن های پُر انرژی با عکس نوشته های عالی)

جملات انگیزشی بلند جانانه (75 متن انگیزه دهنده معروف رشد و پیشرفت)

جملات انگیزشی والهام بخش بلند

وقتی با کسی رقابت می کنید فکر کنید و به خودتون بگید من در ردیف بهترین‌ها هستم ،نه اینکه من کجا و این آدمهای موفق کجا. وقتی فرصت خوبی بدست میارید فکر کنید می‌تونم انجامش بدم، نه اینکه نمیتونم. اجازه بدین افکارتون تحت نفوذ این شعار باشه (پیروز خواهم شد) تفکری که حول موفقیت چرخ بزنه باعث موفقیت میشه. این تفکر باعث می‌شه که ذهن نقشه‌های موفقیت‌آمیزی طراحی کنه. اما تفکر شکست باعث طراحی نقشه های شکست خورده میشه. به خودتون یادآوری کنید که از چیزی که تصور می‌کنید بهتر هستید. انسان های موفق به هیچ وجه خارق‌العاده نیستن موفقیت مستلزم هوش برتر نیست. افرادموفق آدم‌های معمولی هستند که از اعتماد به نفس و ایمان بیشتری برخوردارند. پس هیپوقت خودتون رو دست کم نگیرید و به شکست فکر نکنید.

باید همیشه کاری را انجام دهی که کاملا آماده انجامش نیستی. این شیوه است که باعث رشد تو می شود. زمانی که به لحظه “وای! واقعا مطمئن نیستم که بتوانم از پس این کار بربیایم” می رسی و آن لحظه را با موفقیت پشت سر می گذاری، آن زمان است که به پیشرفتی در زندگی ات دست می یابی

یاد گرفتم که پیروزی در قبول نکردن شکستِ و هر شکست یک پله است در راه اوج گرفتن و رسیدن به هدف. دقیقا توانایی افراد خیلی قدرتمند و موفق توی همین مورده، یعنی طرز فکر شکست ناپذیر دارن. پس تو هم باید به این طرز فکر برسی. اولا نترس و هرچی از زندگی میخوای طلب کن. دوما یادت باشه اجازه ندی که دیگران برای زندگی تو تصمیم بگیرن. نذار به تو دستور بدن چطوری زندگی کنی. اگر کسی سر به سرت گذاشت سرت رو زیر ننداز و اجازه نده که اذیتت کنن. شجاع باش و مقابل زورگوهای زندگی ایستادگی کن. بذار بفهمن که نمیتونن تو رو اذیت کنن . قوانین خودت رو تنها خودت باید بسازی.

: وقتی آدمهای پست میخوان شما رو به سمت خودشون بکشن، شما مقاومت کنید. تردید نکنید همه جا آدمهایی هستن که میخوان شکست شما رو ببینن. اونها میخوان دچار بدبختی بشید. یا مورد سرزنش و توبیخ قرار بگیرید. یا هزارتا نیت پلید دیگه . بهترین کار برای مبارزه کردن با این آدما، دوری از اون ها است. یک مثال قدیمی قشنگ دقیقا منظور من رو توضیح میده.( هیچوقت با یک خوک کشتی نگیر، برای اینکه مجبوری توی کثافت های اون غلط بزنی)

مطلب مشابه: متن درباره زن قوی ( جملات انگیزشی درباره زنان قوی و محکم)

جملات انگیزشی بلند جانانه (75 متن انگیزه دهنده معروف رشد و پیشرفت)

متن انگیزشی انرژی مثبت

تو یک آدم مهمی. یک شخصیت استثنایی. تو بزرگ فکر میکنی، پس رویاهای بزرگ داشته باش. از انجام کارهای بزرگ برمیای. تو توانایی زیادی برای انجام موفقیت آمیز کارها داری. تو توی سطح عالی کار میکنی. به خوشحالی، پیشرفت و موفقیت ایمان داری، پس فقط از خوشحالی بگو، فقط از پیشرفت بگو ،فقط از موفقیت بگو.

تو انگیزه خیلی زیادی داری، انگیزها رو توی مسیر کار بنداز. هیچ چیز نمیتونه تو رو متوقف کنه. هیچ چیز. تو فوق العاده ای، تو دلگرمی تو شور و شوق داری. تو ظاهر عالی داری، تو احساس عالی داری ،همین طور بمون . تو هرکاری اراده کنی میتونی انجام بدی. دیروز حسابی گل کاشتی، ولی امروز میخواهی بیشتر گل بکاری(منظور به هدف زدنِ) حالا این تو و این هدف ات برو جلو.

زندگی یک جنگِ و همیشه امکان شکست وجود دارِ ، اما کسایی که با ترس از شکست، سختی یا دردسر زندگی می کنن، هیچوقت با ظرفیت‌های واقعی خودشون آشنا نمیشن. بدون غلبه بر محدودیت ها بدون سر خوردن با سر به سمت موانع بدون نشون دادن جسارت زیاد هیچوقت نمی فهمید که واقعا چه چیزی توی زندگیتون امکان پذیره.

اگر فرصت انتخاب بین یک رستوران درجه یک و رستوران درجه دو رو داشته باشید کدوم رو انتخاب میکنید؟ اگر فرصت انتخاب بین یک ماشین درجه ۱ و درجه ۲ رو داشته باشید کدوم رو انتخاب میکنید؟ اگر فرصت انتخاب بین یک لباس درجه۱ ودرجه ۲ رو داشته باشید کدوم رو انتخاب میکنید ؟ احتمالا تمام جواب های شما درجه 1 باشه. پس درجه یک باشید. بهترین باشید، توی هرکاری بهترین خودتون رو نشون بدید. بهترین انرژی خوذتون رو برای خودتون و کارهاتون بزارید.

سعی کنید با افراد موفق حرف بزنید. با افراد موفق، پرانرژی و سر زنده دوست بشید. با اونها گفتگو کنید، حرف زدن بخش بزرگی از محیط روانی ما رو تشکیل میده. گفت‌وگوهای اینطوری به شماانگیزه چند برابری میده ،به شما احساس قدم زدن در آفتاب گرم بهاری رو میده و بعضی گفتگوها در شما احساس برد ایجاد می کنه. ولی بعضی دیگه از گفتگوها مثل راه رفتن داخل یک ابر رادیواکتیو آلوده است. شما رو خفه می‌کنن، بهتون احساس خیلی بدی میده و شما رو تبدیل به یک بازنده می کنه.

مطلب مشابه: متن های انگیزشی ورزشی (متن های فوق انگیزشی و عالی برای رسیدن به هدف)

جملات انگیزشی بلند جانانه (75 متن انگیزه دهنده معروف رشد و پیشرفت)

پیام انگیزشی موفقیت

هرگز در زندگی ات نگو وقت کافی برای موفقیت نداری. تو همان تعداد ساعت در روز زمان داری که به هلن کلر، پاستور، میکل آنژ، مادر ترزا، لئوناردو داوینچی، توماس جفرسون و آلبرت انیشتین داده شده است

برای آن چه که می خواهید سخت کاری کنید زیرا بدون مبارزه و تلاش به سوی شما نمی آید. شما باید قوی و شجاع باشید و بدانید که می توانید هر کاری که اراده کنید را انجام دهید. اگر کسی شما را تحقیر کند یا از شما انتقال کند تنها به خودتان ایمان داشته باشید و آن را به چیزی مثبت تبدیل کنید

آدمایی که در زندگی به جایی نرسیدن و برنامه ای هم برای رسیدن به جایی ندارن همیشه برای تبرئه خودشون یک کتاب توجیهات آماده دارن. افراد و آدمایی که کارهاشون چنگی به دل نمی‌زنه (کارهای ضعیف انجام میدن، چه درست کردن یک قهوه، چه ساخت یک موزیک، چه ساخت یک فیلمو……) در توضیح ، چرا نمی‌تونیم، چرا نیستیم، چرا کیفیت وجود نداره و چرا فلان کار را انقدر ضعیف انجام می‌دیم حاضرجواب هستن و بهانه های خیلی خیلی زیادی دارن.

زندگی افراد موفق رو بررسی کنید تا ببینید که تمام بهانه هایی رو که یک آدم معمولی میاره یک آدم موفق هم می تونه داشته باشه. اما من هرگز نشنیده یا ندیدم که فرد موفقی مثلا یک مدیر عامل موفق،افسر ارتش،فروشنده موفق، نویسنده بزرگ و رهبر یک جامعه بهانه بیارن.

امروز باید بهترین خودتون باشید. باید از ترس هاتون ،تردید هاتون و خستگی تون جلو بیفتید. مهم نیست که چقدر زندگی براتون تاریکه، باید ماموریت رو کامل کنید. این همون چیزیه که شما رو از دیگران متفاوت میکنه. این همون چیزی که شما رو سرسخت و شکست ناپذیز میکنه.

اگر دوست دارین موفق باشید و موفق باقی بمونید، باید با تمرکز بالا سخت تلاش کنید. بهتر شدن کار سختیِ و هزاران بار تمرین و تلاش میخواد. یادتون باشه به جای این که حواستون رو به موارد منفی بدین، به اهداف و تمام چیزهای خوبی که توی زندگی دوست دارید به دست بیارید متمرکز باقی بمونید. کارها رو نیمه تمام نذارید. استراحت کردن در زمان اوج گرفتن جایز نیست. باید همیشه مثل روزهای اول کار کنید. اگر اجازه بدین که پیروزی حواستون رو از کار پرت کنه مطمئن باشید که دارید بذر شکست رو توی باغچه زندگی میکارید.

Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking

کار شما بخش بزرگی از زندگی شما را تشکیل خواهد داد و تنها راه رضایت واقعی این است که کاری انجام دهید که فکر می کنید کار بزرگی است و تنها راه انجام کار بزرگ این است که کاری که انجام می دهید را دوست داشته باشید. اگر هنوز آن را پیدا نکرده اید به جستجو ادامه دهید

مطلب مشابه: سخنان انگیزشی وین دایر؛ جملات انگیزشی برای رسیدن به هدف و آرزو

جملات انگیزشی بلند جانانه (75 متن انگیزه دهنده معروف رشد و پیشرفت)

متن انگیزشی برای رفیق

اگر زندگی شما اون چیزی نیست که می خواید. نترسید و از خودتان بپرسید، آیا سهم من از زندگی اینه؟ فرقی نداره که چند سال دارید خودتون رو با متری که دیگران برای اندازه گیری شما آماده کردن اندازه نگیرید. شما متر خودتون رو داشته باشید. این متر احساس شما است. این متر قلب شما است، اگرقلبتون بهتون میگه میتونی، پس میتونی رفیق.

یادتون باشه مردمی که میخوان شما رو ناامید کنن خودشون تقریباً همیشه افراد ناموفقی هستن اونها از لحاظ کارایی بسیار معمولی هستن و در سطح پایینی قرار دارن. نظرات این افراد مانند سمِ. در برابر مردمی که میخوان شما را در مورد توانایی نداشتن مجاب کنن کاملا موضع دفاعی بگیرید. نصیحت های منفی اونا رو فقط به عنوان رجزخونی مقابل خودتون تلقی کنید. فوق العاده مراقب این افراد باشید. اجازه ندید که مردم منفی باف نقشه شما رو که برای کسب موفقیت درسرتون دارید نابود کنند.

فرمول موفقیت بسیار ساده است و آن این است که میزان شکست خود را دو برابر کنی. تو به شکست به عنوان دشمن موفقیت نگاه می کنی اما اصلا این طور نیست. تو می توانی از شکست دلسرد شوی یا می توانی از آن درس بگیری. پس ادامه بده و اشتباه کن. تمام آن چه می توانی بساز و به یاد داشته باش آن جا است که به موفقیت خواهی رسید

زندگی پر از لحظه‌های دشوارهِ . ولی همیشه کسی وجود دارِ که وضعش بدتر از شما باشِ. دست از گلایه کردن، شکایت کردن و غرغر کردن بردارید. اما اگر میخواین یک غرغروووو و بچه ننه باشید . بدونید زندگی برای شما پراز درد و رنج سختی میشِ. اما من یک پیشنهاد فوق العاده برای شما دارم. خسته نشید، ناامید نشید از براورده کردن رویاهاتون دست نکشید. در برابر تمام سختی ها تمام قد باایستید. اون موقع زندگی همون چیزی میشه کهدر حال ساختنش هستین و مطمئن باشید که می‌توانید اون رو عالی بسازید.

کسانی که به شانس اعتقاد دارید! فرض کنید در تغییر کادر مدیریتی کمپانی های موفق و بزرگ مثلا ژنرال موتورز شانس حرف اول رو میزد یعنی شانس تعیین می‌کرد چه کسانی به عنوان مدیران ارشد اونجا کار کنن. به نظرتون شیرازه تمام کارها از دست در نمیرفت. برای یک لحظه ای تصور کنید که کمپانی جنرال موتورز کاملاً بر مبنای شانس مدریت و اعضا رو انتخاب میکیرد. برای این کار اسم همه کارمندان رو توی گوی شانس می‌ریختن و اولین اسمی که از گوی جدا میشد، رئیس می شد. دومین اسم مدیر عامل و همینطور تا پایین ادامه پیدا مکیرد. احمقانه نبود؟

مطلب مشابه: جملات انگیزشی عاطفی؛ متن های انگیزه دهنده احساسی کوتاه

جملات انگیزشی بلند جانانه (75 متن انگیزه دهنده معروف رشد و پیشرفت)

کپشن انگیزشی بلند زندگی

میخوام شما رو با گروهی قدرتمند آشنا کنم. افرادی که در این گروه قرار دارن بسیار تعداد پایینی هستن. افرادی هستن که هرگز تسلیم نمیشن. این گروه شاید دو یا سه درصد از کل افراد جامعه رو تشکیل میدن. .اعتقادی به تسلیم شدن در برابر نیروهای سرکوب کننده ندارن. اعتقادی به سینه خیز جلو رفتن ندارن. این گروه با موفقیت زنده اند از آن تنفس می‌کنن. افراد این گروه از همه خوشحال تر و پرانرژی تر هستن . از همه بیشتر کار انجام می‌دهند فردی که در این گروه است هر سال بیش از خیلی ها پول درمیاره. این مردم فروشنده‌های عالی. مدیران ارشد و رهبرانی تراز اول در حوزه‌های فعالیتی خود هستند. از نظر این گروه زندگی هیجان انگیز با ارزش تر از فرصت‌های طلایی است. این مردم چشم به راه هر روز جدید و هر برخورد تازه با دیگران هستن. همه ما دوست داریم جزو این گروه باشیم که هر سال به موفقیت های بزرگ تر میرسن. گروهی که دست به عمل می‌زنند و نتیجه می‌گیرن. برای اینکه در این گروه قرار بگیریم دقیقا کارهای که اونها انجام میدن شما انجام بدید.

امروز باید بهترین خودتون باشید. باید از ترس هاتون، تردید هاتون و خستگی تون جلو بیفتید. مهم نیست که چقدر زندگی براتون تاریکه، باید ماموریت رو کامل کنید. این همون چیزیه که شما رو از دیگران متفاوت می کنه. این همون چیزیه که شما رو سر سخت و شکست ناپذیز می کنه

کاری که شما انجام میدید بر شانس شما تاثیرگذاره. یکی از محاسن گری پلیر گلف باز معروف که مقام‌های زیادی در گلف کسب کرده اینه : دائم در حال تمرین و بهتر کردن بازی گلفشِ اون از سخت کوش ترین گلف‌باز هاست و به همین دلیل در تمام مسابقات برنده است. روزی از او ن پرسیدن:چطور اینقدر خوش شانسی که همیشه برنده میشی ؟ جواب داد هر چقدر بیشتر کار می کنم خوش شانس تر می شوم.

شما باید سعی کنید هر چه زودتر به انجام کاری مشغول بشید که ازاون لذت می‌برید. چون هیچ چیز به اندازه تجربه به شما چیز یادنمیده. منتظر زمان مناسب طوری که همه چیز برای شروع کار آمده است نباشید، برای اینکه این زمان هیچوقت نمیرسه. زمانی که شما شروع کنید بهترین زمان ممکنِ. فقط انجامش بدید و با عشق به کار مطمئن باشید که به هرچی دوست دارید میرسید.

خوبِ که آرزوهای بزرگ داشته باشید. تا زمانی که جرئت به دست اوردن رویای بزرگتون رو نداشته باشید پیشرفت نمی کنید و به هیچ جایی نمیرسید. . وقتی هدفاتون مشخص شد، دنبال موقعیت هایی خوب باشید، گاهی فرصتی پیش میاد اما به دلیل ترسی که در خودتون دارید نمیدونید که زمان عمل رسیده. این ترس رو فراموش کنید و فرصت‌ها رو به تأخیر نندازید وگرنه اهداف شما هیچوقت به نتیجه نمیرسه. عادت کنید کاری رو که در فکرش هستید شروع کنید و به پایان برسونید.

مطلب مشابه: جملات انگیزشی انرژی بخش و مثبت همراه با عکس نوشته

اشتراک گذاری

نظرات کاربران